Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Hatvan, földszint

+ 3 kép 1/6
73 900 000 Ft73.9 M Ft 923 750 Ft/m2
3 szoba
80 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 572
Hohol Róbert
THN-TAMUS Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű, modern otthonok Hatvan szívében - saját kerttel és kocsibeállóval!

- Energiatakarékos, hőszivattyús fűtés
- Saját kertrész és terasz
- Kulcsrakész átadás: 2026 eleje
- Prémium elhelyezkedés: Dobó tér, Hatvan központja

A város egyik legjobb elhelyezkedésű részén, Hatvan belvárosában, a Dobó téren kínálunk eladásra 4 db új építésű sorház jellegű ingatlant. Az otthonok modern technológiával, energiahatékony kivitelezéssel épülnek, így nemcsak esztétikusak, hanem hosszú távon is költséghatékony és értékálló megoldást nyújtanak.

Minden lakáshoz tartozik:

Saját kertrész

Térkövezett kocsibeálló

Tágas terasz

Modern hőszivattyús fűtés

Különálló háztartási helyiség

A tetőtérben kerülnek kialakításra a hálószobák, így az alsó szinten kényelmes nappali-konyha, míg fent a nyugodt hálózóna kap helyet.

Elérhető lakások és irányárak:
A lakás (utcafronti) - Nettó 80 nm (49+31 nm),

B lakás - Nettó 80 nm (49+31 nm),

C lakás - Nettó 55 nm,

D lakás (belső) - Nettó 80 nm (49+31 nm),

További előnyök:
Várható átadás: 2026. január - február

Kiváló infrastruktúra: iskola, óvoda, bolt, kórház és közintézmények pár perces sétára

A beruházónak több sikeres, befejezett projektje is van a környéken

Ha szeretnél a belvárosban élni, mégis saját kerttel, új építésű, energiatakarékos otthonban, akkor ez a lehetőség neked szól!

Érdeklődj most, amíg még elérhetők!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Hatvanban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hatvan m² ár
924 e Ft
137 e Ft -573%
Ennek az ára
Hatvan átlagár
73.9 M Ft m Ft
10.4 m Ft -614%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hatvan, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

52.5 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

49.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

22 M Ft
2 szoba
64 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

65 M Ft
4 szoba
84 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

36.6 M Ft
2 szoba
58 m²
Lőrinci
Eladó téglalakás

Lőrinci

280 M Ft
8400 m²
3250 m²
Hatvan, Klapka utca
Eladó téglalakás

Hatvan

65 M Ft
3 szoba
84 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

42.3 M Ft
1 szoba
40 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

65 M Ft
4 szoba
84 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

52.5 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

54.9 M Ft
3 szoba
96 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

39.9 M Ft
9 szoba
200 m²
Eger, Hatvani hóstya, Pacsirta utca
Eladó téglalakás

Eger

160 M Ft
7 szoba
252 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

52.5 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86 M Ft
3 szoba
62 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

65 M Ft
4 szoba
84 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

37.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

63.9 M Ft
4 szoba