Seven Pearl

Eladó téglalakás
Hajdúszoboszló, földszint

+ 5 kép 1/8
89 500 000 Ft89.5 M Ft 704 724 Ft/m2
1 szoba
127 m²
földszint
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234128
Sallai Ferenc
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hajdúszoboszló kertvárosi övezetében egy mindössze 6 lakásból álló modern, gyönyörű társasház építése vette kezdetét.Hajdúszoboszló frekventált, mégis csendes részén, épülő társasházi lakások, kimagasló műszaki tartalommal és modern kialakítással
Parkolási lehetőségek és kiegészítők:
Udvari beálló: 4.000.000 Ft
Saját garázskapus garázs: 10.000.000 Ft

Műszaki tartalom :

Kiváló hőszigetelés: 30 cm Porotherm falazat + 15 cm hőszigetelés
Prémium nyílászárók: 3 rétegű hőszigetelt műanyag ablakok (antracit kívül, fehér belül)
Padlófűtés, fürdőszobákban törölközőszárító radiátor
Saját gázkazán (Saunier Duval 24 kW kondenzációs)
Előkészített klímarendszer (Whirlpool Spiw 312L)
Minőségi burkolatok és szaniterek
Távvezérlésű bejárati és garázskapu, kaputelefon, internet- és TV kiépítés
Tetőtéri lakásokban: Fakro tetőablakok U3 üvegezéssel

Finanszírozás elérhető támogatások:
CSOK Plusz és Babaváró támogatás igényelhet
3%-os fix kamatozású lakáshitel is elérhető.Részletekkel kapcsolatban várom hívását, érdeklődését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

1 szobás téglalakások ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
705 e Ft
1296 e Ft 46%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
89.5 M Ft m Ft
53.1 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

59 M Ft
2 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

53.99 M Ft
1 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

104 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

59 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

68.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

80.99 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

74.5 M Ft
3 szoba
0 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

60 M Ft
1 szoba
45 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

60 M Ft
2 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

49.9 M Ft
3 szoba
79 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás