BAM Living

Eladó téglalakás
Hajdúszoboszló, földszint

57 900 000 Ft57.9 M Ft 1 206 250 Ft/m2
2 szoba
48 m²
földszint
építés éve:2008

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 440
Zokoliczáné Hegyesi Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Földszinti akadálymentesített téglalakás eladó Hajdúszoboszlón!

Ez a barátságos, földszinti lakás ideális választás mindazoknak, akik kényelmes otthont keresnek Hajdúszboszló központjában. Elhelyezkedése révén a helyi tömegközlekedés kiváló, könnyedén elérhető a város minden pontja, illetve a közelben található többféle szolgáltató, boltok, szupermarket, piac is.
A társasház téglaépítésű, a szomszédok kedvesek, és a háznak van megtakarítása az esetleges felújításokra.
A bejáratnál található 2 lépcsőfok akadálymentesítése most van folyamatban, ami hamarosan elkészül.
A társasházhoz kert is tartozik.

A 44 m2-es lakás praktikus kialakítású, tágas amerikai konyhás nappalija mindig napfényes a nagy üvegfelületnek köszönhetően, és 8 m2-es teraszának köszönhetően akár grillezhet is a szabadban. A hálószobában helyet kapott egy hatalmas beépített gardróbszekrény, ám a különálló tárolóhelyiség is rengeteg holmit elrejt. A fürdő és wc külön kapott helyet.
Az ingatlant bútorozottan áruljuk.

Külön megvásárolható egy 13 m2-es teremgarázs beálló 5.900.000 Ft-ért, de nem kötelező a lakással együtt megvenni. Amennyiben a lakást és a garázst egyszerre vásárolja meg, 60.900.000 Ft az összára.

Legyen szó befektetésről vagy saját otthonról, ez a lakás remek lehetőséget kínál, ne hagyja ki!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
1206 e Ft
1181 e Ft -2%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
57.9 M Ft m Ft
60.4 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

60 M Ft
1 szoba
45 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

68.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

550 M Ft
30 szoba
1260 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

89.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

62 M Ft
2 szoba
55 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

79.9 M Ft
3 szoba
124 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

48 M Ft
1 szoba
34 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

80.99 M Ft
2 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

78 M Ft
2 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

60 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen