BAM Living

Eladó téglalakás
Hajdúszoboszló, földszint

+ 16 kép 1/19
57 900 000 Ft57.9 M Ft 1 315 909 Ft/m2
2 szoba
44 m²
földszint
építés éve:2008

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 564
Mészáros Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Parkra néző belvárosi, tégla, földszinti 44 + 8 nm-es társasházi lakás kertkapcsolattal, 13 nm-es teremgarázzsal 60.900.000,-ft-ért berendezéssel, azonnal költözhetően eladó!

Befektetési cél esetén, akár rögtön 150–180 ezer Ft/hó áron, hosszú távra is kiadható az Isonzó utcán!

A 2008-ban épült, magas minőségű társasházban található ingatlan modern kialakításával és praktikus elrendezésével ideális választás akár saját részre, akár hosszú távú befektetésnek is. Hasonló ingatlanok akár 150.000 - 180.000 Ft/hó áron is kiadhatóak. A lakás egyik különlegessége a tágas, 8 nm-es terasz, amely kellemes kikapcsolódást nyújt, ráadásul saját udvar is tartozik hozzá, így igazán ritka lehetőséget kínál.

A nappaliból nyíló kilátás zöld parkra néz, ami nyugodt, természetközeli hangulatot biztosít a mindennapokban. A földszinti elhelyezkedés kényelmes megközelítést tesz lehetővé minden korosztály számára, az utcafront pedig csendes.

Az ingatlanhoz tartozik egy külön helyrajzi számmal rendelkező mélygarázs, továbbá a társasház egy 1/22-ed tulajdoni hányadú közös garázst is biztosít, amely használható vagy akár későbbi felújítási célokra is hasznosítható.

A fenntartási költségek rendkívül kedvezőek: a közös költség garázzsal együtt mindössze 9.800 Ft/hó, a gázszámla kb. 5.400 Ft/hó (évi ~68.000 Ft). A társasház jól gazdálkodik, megtakarítással rendelkezik.

Elhelyezkedése kiváló: 100–200 méteren belül piac, orvosi rendelő és művelődési ház, míg a 3-as fürdő bejárat kb. 400 méterre található.

Főbb jellemzők:

44 nm alapterület
8 nm-es terasz + saját udvar
Földszinti elhelyezkedés
2008-ban, magas minőségben épült
Parkra néző kilátás
Csendes utcafront
Külön helyrajzi számos mélygarázs
Kedvező fenntartási költségek

Ár:

Lakás: 57.900.000 Ft
Garázs: 5.900.000 Ft

Amennyiben a lakás és a garázs egy személynek kerül értékesítésre, az ár: 60.900.000 Ft!
Az ingatlan teljesen gépesített és bútorozott, mely a vételár részét képezi.

Első lakásvásárlóknak is ideális választás! Már 10% önerővel elérhető, a fennmaradó részre felvett hitel esetén a havi törlesztő akár egy albérleti díj szintjén alakulhat.

Igény esetén a lakás berendezéssel együtt is megvásárolható, megegyezés szerint.

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, ahol a kényelem, az alacsony fenntartás és a kiváló lokáció találkozik!

Az ár irányár!

Érdeklődni:
Mészáros Zoltán
+36705644966

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás téglalakások ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
1316 e Ft
1169 e Ft -13%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
57.9 M Ft m Ft
60.2 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

61.5 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

550 M Ft
30 szoba
1260 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

79 M Ft
3 szoba
0 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

59 M Ft
2 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

105 M Ft
3 szoba
122 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

49.9 M Ft
3 szoba
79 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

74.5 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

68.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló