BAM Living

Eladó téglalakás
Gyula, 3. emelet

+ 9 kép 1/12
31 900 000 Ft31.9 M Ft 590 741 Ft/m2
2 szoba
54 m²
3. emelet
építés éve:1974

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 314
Katona Csilla
Otp Ingatlanpont Gyula

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Gyula belvárosában eladásra kínálok egy 3. emeleti, erkélyes, 54 m2-es lakást!

A lakás két szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba és erkély helyiségekből áll, beépített szekrények és kamra is található. Fűtéséről gáz-konvektorok gondoskodnak.

Az ingatlan részleges felújításon esett át, mely során megújultak a nyílászárók, a villanyvezetékek, valamint új redőnyök kerültek felszerelésre.

Kiváló lokáció: belváros, piac, kisebb-nagyobb üzletek és éttermek mindössze pár perc sétára elérhetők.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, kiváló ár-érték arányú, szuper ingatlan jó helyen! Keressen bizalommal és tekintse meg személyesen!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
591 e Ft
616 e Ft 4%
Ennek az ára
Gyula átlagár
31.9 M Ft m Ft
34.4 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Mezőberény, Puskin utca 12. fsz. 2
Eladó téglalakás

Mezőberény

18.05 M Ft
1 + 1 szoba
94 m²
Mezőhegyes, Hild János utca
Eladó téglalakás

Mezőhegyes

3.5 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

39.99 M Ft
2 szoba
115 m²
Füzesgyarmat
Eladó téglalakás

Füzesgyarmat

34.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

46.5 M Ft
3 szoba
93 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

30.09 M Ft
2 szoba
59 m²
Sarkad
Eladó téglalakás

Sarkad

19.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Gyula, Varsándi utca 5
Eladó téglalakás

Gyula

56 M Ft
2 szoba
62 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

31 M Ft
3 szoba
81 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

54 M Ft
5 szoba
113 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

30.09 M Ft
2 szoba
59 m²
Dévaványa, Böjtös utca 2/a
Eladó téglalakás

Dévaványa

7.12 M Ft
1 + 1 szoba
99 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

52.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

30.09 M Ft
2 szoba
59 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Mezőhegyes
Eladó téglalakás

Mezőhegyes

5 M Ft
2 szoba
58 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

33.5 M Ft
2 szoba
74 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

110 M Ft
4 szoba
107 m²
Sarkad
Eladó téglalakás

Sarkad

9.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

25 M Ft
3 szoba
77 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Békéscsaba, Belváros, Szabadság tér