Avico Greentop

Eladó téglalakás
Győr, Tetőtér

+ 10 kép 1/13
75 700 000 Ft75.7 M Ft 923 171 Ft/m2
3 szoba
82 m²
Tetőtér
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: Tetőtér
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 824
Bedecs András
OTPip - Győr Bajcsy-Zsilinszky út 27 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy csendes, belső kétszintes, duplakomfortos, 3 szobás, napfényes lakás Győr-Révfaluban, egy modern társasházban. A 74 m2-es otthonhoz saját tárolóhelyiség tartozik, amerikai konyhás nappali, két hálószoba és két fürdőszoba található benne. Fűtés gázkazánnal, mindkét szinten klíma, műanyag nyílászárók redőnnyel, hangszigetelő panelek az emeleti szobában. A társasház liftes, gondozott kerttel rendelkezik, parkolás felszíni helyeken vagy teremgarázsban megoldható. Ideális családoknak vagy nyugodt életteret keresőknek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
923 e Ft
1075 e Ft 14%
Ennek az ára
Győr átlagár
75.7 M Ft m Ft
78 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.365 M Ft
3 szoba
74 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

47.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

72.25 M Ft
4 szoba
84 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Mikebuda
Eladó családi ház

Mikebuda

45.9 M Ft
7 szoba
120 m²