BAM Living

Eladó téglalakás
Gödöllő, 4. emelet

+ 11 kép 1/14
79 000 000 Ft79 M Ft 1 215 385 Ft/m2
2 szoba
65 m²
4. emelet
építés éve:1988

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Benyus Bianka
Intor Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk Gödöllőn, egy panelprogramos, csúsztatott zsalus társasházban, átlagos állapotú, 61 m²-es lakást

Főbb jellemzők:

-alapterület: 61 m²
-IV. emelet, lift nélküli társasház
-tájolás: dél-keleti
-2,5 Szobás
-erkélyes, parkra néző kilátás
-fűtése gáz konvektorral megoldott
-minden nyílászáró műanyag típusra lett cserélve, illetve ellátták szúnyoghálóval és redőnnyel is

Elosztása: tágas, erkélykapcsolatos nappali, két hálószoba, konyha és étkező, fürdőszoba, külön mellékhelyiséggel és közlekedő beépített szekrényekkel

Egyéb előnyök és extrák:

-a társasház szigetelt
-az ingatlanhoz egy saját, zárható tároló tartozik a földszinten, ami 7,5 m² (az ár részét képzi)
-alacsony rezsiköltség
-közös költség 16.900 Ft
-az ingatlan előtt a parkolás közterületen ingyenes
-a társasházat jó lakóközösség jellemzi, tiszta és rendezett lépcsőház

A környék infrastruktúrája kiváló, a közelben megtalálhatók iskolák, óvodák, nagyobb bevásárlási lehetőségek. A legközelebbi buszmegálló az ingatlantól pár lépésre található, míg a vasútállomás 3 percre autóval.

További információért és megtekintésért, keressen a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Gödöllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gödöllő m² ár
1215 e Ft
1179 e Ft -3%
Ennek az ára
Gödöllő átlagár
79 M Ft m Ft
68.4 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gödöllő, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

74.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

34 M Ft
1 szoba
36 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

94.9 M Ft
5 szoba
180 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

74.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

67.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

65.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

35 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

120 M Ft
3 szoba
95 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

65.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

65.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

89.9 M Ft
2 szoba
87 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

65.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

65.9 M Ft
3 szoba
60 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szigetújfalu