Oasis Residence

Eladó téglalakás
Fonyód, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
140 880 000 Ft140.88 M Ft 1 531 304 Ft/m2
4 szoba
92 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3685815007
Lázár Lénárd Fonyód
Duna House Fonyód

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fonyód Fő utcáján, a Balatontól 1200 méterre, 4 db, magas műszaki színvonalú, 92-96 m2-es sorházi lakás kerül kialakításra, saját kerttel.A lakások 2026 év III. negyedévtől lesznek költözhetőek. 2026 januárjában 50%-os készültségi fokon vannak. Földszinten előszoba, 1 szoba, fürdő+wc, és nagy, 31m2-es konyha-étkező-nappali helyiségek találhatók.A nappaliból induló lépcsőn keresztül jutunk a tetőtérbe, ott 2 szoba, fürdő és wc, továbbá háztartási helyiségek találhatók.A nappali nagy méretű nyílászáróval kapcsolódik a külső teraszhoz és kerthez. Fűtés-hűtés és melegvíz ellátásról a lakásonként beépített hőszivattyúk gondoskodnak, helyiségenként szabályozható a padlófűtés és a mennyezethűtés.Felső kategóriás, panorámás-motoros redőnnyel szerelt nyílászárókkal, és külső 15 cm-es grafitos szigeteléssel alakították ki a lakásokat.Riasztó és napelemes rendszerek építését a lakásokban előkészítették. Minden lakáshoz saját, déli fekvésű, kerítéssel ellátott kert is tartozik, valamint lakásonként 1 db felszíni kocsibeálló is. A kocsibeállók elektromos autótöltő előkészítéssel rendelkeznek.Plusz autóbeálló is vásárolható.Ha felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy keressen!
Ha felkeltette az érdeklődését, kérem hívjon fel!
Lázár Lénárd 06 70 455 2193

Referencia szám: LK015385-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Fonyódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fonyód m² ár
1531 e Ft
1174 e Ft -30%
Ennek az ára
Fonyód átlagár
140.88 M Ft m Ft
126.4 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fonyód, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

199 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

52.417 M Ft
2 szoba
30 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

49.99 M Ft
1 szoba
29 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

99 M Ft
3 szoba
75 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

101.54 M Ft
3 + 1 szoba
86 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

47.99 M Ft
3 szoba
55 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

59.99 M Ft
2 szoba
36 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

61.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

47.99 M Ft
3 szoba
55 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

61.99 M Ft
3 szoba
109 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

55 M Ft
3 szoba
85 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

99 M Ft
3 szoba
75 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

49.99 M Ft
1 szoba
31 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Mikebuda
Eladó családi ház