Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Fonyód, 2. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 13 kép 1/16
59 990 000 Ft59.99 M Ft 1 276 383 Ft/m2
2 szoba
47 m²
2. emelet

Részletes adatok

Telekméret: 47 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 415
Dancs Norbert
City Cartel Balaton

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Előértékesítés bevezető árakon megkezdődött!

Fonyód frekventált helyén, a méltán híres Árpád parttól 200 m-re elhelyezkedő, magas színvonalú kivitelezésben épülő, minőségi lakások eladók.

A CITY CARTEL INGATLANIRODA eladásra kínál egy 24 lakásos, 3 szintes, új építésű társasházban lévő, nappali + 1, valamint nappali + 2 hálószoba kialakítású, lakóingatlan besorolású lakásokat, melyek gondos és alapos tervezői munka eredményeként kerülnek megvalósításra.

Néhány jellemző:

- tervezés során fontos szempont volt a praktikum, a használhatóság, a fenntarthatóság,
- beépítendő anyagok kiválasztásánál a magas minőség elengedhetetlen szempont volt,
- földszinti lakások saját kertkapcsolattal, az emeletiek pedig erkélykapcsolattal rendelkeznek,
- egész évben használható lakások hűtését-fűtését egyaránt hőszivattyú szolgáltatja,
- az ingatlanok nyaralónak és állandó otthonnak is tökéletesek.

A lakásokhoz zárt, felszíni parkoló vásárolható, melynek ára 3 000 000 Ft/db.

Kulcsrakész állapotban, várhatóan 2027. II. negyedévében kerül átadásra.
Rugalmas fizetési ütemezés.
Beruházó számos referencia munkával rendelkezik.

További kérdések esetén állok rendelkezésére a hét bármely napján.

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Fonyódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fonyód m² ár
1276 e Ft
1315 e Ft 3%
Ennek az ára
Fonyód átlagár
59.99 M Ft m Ft
82.2 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fonyód, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

47.99 M Ft
3 szoba
55 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

64 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

49.99 M Ft
1 szoba
29 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

55 M Ft
3 szoba
85 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

101.54 M Ft
3 + 1 szoba
86 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

99 M Ft
3 szoba
75 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

99 M Ft
3 szoba
75 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Fonyód
Eladó téglalakás