NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Eger, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
37 900 000 Ft37.9 M Ft 743 137 Ft/m2
1 szoba
51 m²
2. emelet
építés éve:2010

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 317
Bata Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Heves megye, Eger, Cifrakapu utca, 51 m2-es lakás eladó. A belső kétszintes ingatlan egy téglaépítésű társasház második emeletén helyezkedik el. Az alsó szinten egy franciaerkélyes szoba, konyha, étkező, fürdőszoba, előszoba/közlekedő, míg az emeleten egy szoba kapott helyet.
A fűtéséről cirkó gázkazán gondoskodik gondoskodik radiátorok segítségével. A bejárati ajtó és az alsó szint ablakai műanyagok, a felső szinten VELUX, fa tetősík ablakokat építettek be. Ideális választás lehet egyedülállónak, fiatal párnak vagy befektetőnek egyaránt, hisz jelenleg is albérlő lakja. Jó állapotú ingatlan, mely rövid időn belül birtokba vejhető és akár egy tisztasági festést követően költözhető. Energetikai tanúsítványa jelen pillnatban nem áll rendelkezésre. Felkeltették érdeklődését a leírtak? Jöjjön el, és győződjön meg róluk személyesen! Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, CSOK, babaváró hitel, valamint kamatkedvezményes hitel ügyintézésével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

1 szobás téglalakások ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
743 e Ft
1076 e Ft 31%
Ennek az ára
Eger átlagár
37.9 M Ft m Ft
38.1 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

45.18 M Ft
1 szoba
36 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

39.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

77 M Ft
5 szoba
130 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

44.34 M Ft
1 szoba
35 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

36.6 M Ft
2 szoba
58 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

105 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

59.99 M Ft
3 szoba
95 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Eger, Hatvani hóstya, Pacsirta utca
Eladó téglalakás

Eger

160 M Ft
7 szoba
252 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.143 M Ft
3 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

63.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.5 M Ft
2 szoba
49 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kétegyháza
Eladó családi ház

Kétegyháza