Astora Art House

Eladó téglalakás
Eger, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
70 500 000 Ft70.5 M Ft 705 000 Ft/m2
2 + 1 szoba
100 m²
2. emelet
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 600
Barta Richárd
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kertkapcsolatos otthon, ahol minden részlet a kényelmet szolgálja Eger egyik nyugodt, jól ellátott városrészében - a Hatvani hóstyán!

Van, amikor belépünk egy lakásba, azonnal azt érezzük: itt jó élni.

Ez a tehermentes, felső szinti, kétszintes társasházban található, 72 m²-es, nappali + 2 félszobás lakás, amelyet 2018-ban teljes körűen felújítottak, pontosan ezt az érzést adja.

A nyugati-délnyugati tájolásnak köszönhetően a délutáni napsütés meleg fénnyel tölti meg a tereket, miközben az 5 m²-es, napellenzős (UV 80+) erkély, műfüves borítással tökéletes helyszín egy nyugodt kávézáshoz vagy esti lelassuláshoz.

Állapot, amire csupán minimálisan kell költeni.

Az ingatlan nagyon jó, felújított állapotú, ahol minden részlet a praktikusságot és az esztétikumot szolgálja:

Háromrétegű üvegezésű, műanyag nyílászárók redőnyökkel és szúnyoghálóval felszerelve.
Újszerű burkolatok

Magasfényű konyha- és fürdőszobabútorok

Modern, plafonig érő beépített szekrény a nappaliban kiváló helykihasználás

Modern és takarékos kondenzációs kazán biztosítja a fűtést és melegvíz ellátást

Tágas terek, élhető elrendezés

Nappali: 20 m², innen nyílik az erkély, beépített szekrénnyel és nappali bútorral

Félszobák: 11 m² és 9 m² ideális gyerekszobának, dolgozónak

Konyha és étkező: egy légtérben, 16 m², beépített gépekkel és bútorokkal

Fürdőszoba: modern, üvegfalas zuhanyzóval, teljes bútorzattal

WC: külön helyiségben

Előtér + előszoba, beépíthető, jól szeparált közlekedéssel

3,5 KW-os hűtő-fűtő klíma, riasztó távfelügyeleti rendszerrel kiegészítve

Felújított villamos rendszer és vezetékek - 1x32 A, azonban 3 fázisnak előkészített vezetékelés (3x20 A)

Extra terek, amik valóban hozzáadnak az értékhez

Zárt, kulturált lépcsőház

A társasház hátsó részén közös udvar, amely felosztásra került ehhez a lakáshoz kb. 15 m² saját kertrész tartozik

A lakás bejárata előtt egy kb. 4 m²-es saját előtér, kiváló tárolásra

Ritka érték: nagy, teljesen felújított, vizesblokkos garázs, amely akár üzlethelyiségnek is alkalmas

A vételár részét képezi egy Hörmann kapus garázs, amelyből közvetlenül fel lehet jutni a lakásba - 28,3 m² hasznos térrel, polcokkal felszerelve

Saját WC, kézmosó és mosógép kivezetés található benne

Nemcsak autónak, hanem mellette motor, kerékpár, tárolás céljára is kiváló

A garázs előtti közterület plusz egy gépkocsinak ad parkolási lehetőséget állandó jelleggel

Ez a méret és felszereltség kiemelkedő érték Egerben.

Kinek ideális választás?

Kisgyermekes családoknak, akik biztonságos, nyugodt környezetben keresnek valódi otthont

Azoknak, akik rövid időn belül költözhető, minőségi lakást szeretnének

Befektetőknek, akik értékálló, jól kiadható, jó elhelyezkedésű ingatlant keresnek, garázzsal

Környezet: minden a közelben van!

A környék egyik legnagyobb előnye a nyugalom és a kiváló infrastruktúra egyensúlya:

Óvodák, bölcsőde és iskolák: kb. 5-10 perc sétára
Orvosi rendelők, gyógyszertárak: kb. 5-15 perc gyalogosan
Agria Pláza, Egyetem: kb. 3 perc autóval, 10 perc séta
Belváros: gyorsan elérhető, 10 perc séta
Szépasszony völgy is 10 perc séta a lakástól
Tömegközlekedés:
központi buszmegálló 10 perc, több buszmegálló pár perc sétányira, vasútállomás 15-20 perc gyalogosan

Zöldebb, családbarát környezet, alacsony lakásszámú társasház

Ez a lakás nem kompromisszum, hanem tudatos választás: minőség, tér, saját kert, nagy garázs és élhető környezet egy helyen.
Érd.: Barta Richárd
Tel.: 06706008647

Referencia szám: LK096263

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
705 e Ft
955 e Ft 26%
Ennek az ára
Eger átlagár
70.5 M Ft m Ft
68.2 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Eger
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger, Hatvani hóstya, Pacsirta utca
Eladó téglalakás

Eger

160 M Ft
7 szoba
252 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

45.18 M Ft
1 szoba
36 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

39.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86 M Ft
3 szoba
62 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

39.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

105 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Lőrinci
Eladó téglalakás

Lőrinci

280 M Ft
8400 m²
3250 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

77 M Ft
5 szoba
130 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Vértesboglár, Dózsa utca