River Life

Eladó téglalakás
Eger, 4. emelet

+ 3 kép 1/6
49 900 000 Ft49.9 M Ft 756 061 Ft/m2
3 szoba
66 m²
4. emelet
építés éve:1979

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 807
Takács Attila
Medius Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eger kedvelt lakóövezetében, a Szarvas Gábor utcában, közel a belvároshoz kitűnő elosztású, 66 m2-es, 3 szobás, konyha-étkezős, 4. emeleti, erkélyes lakás eladó.
Az ingatlan megkímélt állapotú, igény szerint felújítandó.
A szobákban a gázkonvektorokat a tulajdonos újabbra cserélte, a beépített konyhabútor a vételár része. (gépek nélkül).
Az épület szigetelt, a lapostetőt a társasház felújítatta.
Kitűnő választás annak aki a belváros közelében, mégis nyugodt helyen keresi új otthonát.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
756 e Ft
955 e Ft 21%
Ennek az ára
Eger átlagár
49.9 M Ft m Ft
68.2 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

36.6 M Ft
2 szoba
58 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Lőrinci
Eladó téglalakás

Lőrinci

280 M Ft
8400 m²
3250 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

39.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

45.18 M Ft
1 szoba
36 m²
Eger, Hatvani hóstya, Pacsirta utca
Eladó téglalakás

Eger

160 M Ft
7 szoba
252 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

69.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

44.34 M Ft
1 szoba
35 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

39.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

77 M Ft
5 szoba
130 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12