Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Eger, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
51 900 000 Ft51.9 M Ft 850 820 Ft/m2
2 szoba
61 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 252
Makrai Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eger belvárosi Csiky Sándor utcában örök panorámás 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Különleges, ritka ajánlat!
Pár lépésre a sétáló utcától, mégis csöndes világos lakás.
- Történelmi belvárosban,
- Rendezett társasház 3. emeleti lakás
- 9 m2-es várra, bazilikára belvárosra panorámás világos erkély
- tehermentes!

- Fűtése házközponti gázkazánról, radiátorokkal
- Műanyag nyílászárók,
- parketta,
- hidegburkolat

Az ingatlan kivételes adottságú , jó állapotú ingatlan.
Az új tulajdonosok a felújítást saját elképzelései szerint tudják megoldani.
Az ingatlan kizárólag az Ingatlan Eger Kft. portfóliójában szerepel!
Megtekintése előre egyeztetett időpontban, rugalmasan megoldott.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
851 e Ft
939 e Ft 9%
Ennek az ára
Eger átlagár
51.9 M Ft m Ft
51.4 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86 M Ft
3 szoba
62 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.143 M Ft
3 szoba
74 m²
Eger, Hatvani hóstya, Pacsirta utca
Eladó téglalakás

Eger

160 M Ft
7 szoba
252 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

69.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

59.99 M Ft
3 szoba
95 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

105 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

69.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Galgahévíz
Eladó családi ház

Galgahévíz