Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Eger, földszint

+ 12 kép 1/15
41 900 000 Ft41.9 M Ft 722 414 Ft/m2
2 szoba
58 m²
földszint
építés éve:1972

Részletes adatok

Telekméret: 58 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Tóth Istvánné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

- Egerben a Cifrakapu út elején, város felőli oldalon,
- tégla, belsőleg szigetelt, földszinti, 58 nm-es, 2 szobás lakás eladó, vagy elcserélhető
- konvektoros fűtés
- 5 éves cserélt műanyag ablakok, kivéve a nappalit, ahol dupla szigetelt fa ablakok vannak
- redőnyös és szúnyoghálósak az ablakok
- a lakás K_NY-i fekvésű mindkét oldalon parkos részzel az ablak előtt
- a parkos részen pihenő padok, és a parkos rész gondozható is, szép, virágos
- az út a parkos rész és a parkoló mögött van csak tisztes távolban
- a ház előtt parkoló ingyenes
- a vízhálózat és a csempék cseréje 7 éve történt meg
- az ablakok és a nagy szoba szigetelés pedig 5 éve
- a villanyhálózatot mgé nem újítoták fel
- a kis zosba 16 a nagy szoba 32 nm-es, melynek belső szigetelés biztosítja a megfelelő meleget
- alacsony a közös ktg is. 14.000 Ft
- külön van a früdő és a wc
- a fűtési kötlség is 6000 Ft körül van havonta
- a fürdőben villamos falfűtés van - a fürdő kádas
- a parketta állapota megfelelő
- a lakás körbejárós, használható egybenyílóként vagy akár 2 különnyíló szobaként is
- buszmegálló a szomszéd háznál
- bevásárló központok, orvosi rendelő, iskola, óvoda, pékség, oár percre
- a társaház kezelője a Cifrakapu Társaházkezelő, ezért tudják alacsonyabban tartani a köözös ktg eket
CSERE IS ÉRDEKES LEHET !
Bővebb információ: 70/7782372
Hitelközvetítői és ingatlanjogászi háttér segítség is igénybe vehető !

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
722 e Ft
923 e Ft 22%
Ennek az ára
Eger átlagár
41.9 M Ft m Ft
50.6 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.143 M Ft
3 szoba
74 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

36.6 M Ft
2 szoba
58 m²
Eger, Hatvani hóstya, Pacsirta utca
Eladó téglalakás

Eger

160 M Ft
7 szoba
252 m²
Lőrinci
Eladó téglalakás

Lőrinci

280 M Ft
8400 m²
3250 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

105 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

63.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.143 M Ft
3 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

77 M Ft
5 szoba
130 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

59.99 M Ft
3 szoba
95 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Táborfalva
Eladó családi ház

Táborfalva

34.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

43.9 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Kisapáti
Eladó családi ház

Kisapáti

53 M Ft
1 szoba
65 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

19.9 M Ft
4 szoba