Eladó téglalakás
Dunaújváros, Vörösmarty Mihály utca, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Dunaújváros kedvelt, zöldövezeti részén eladó 1. emeleti téglalakás – kiváló lehetőség saját elképzelések megvalósítására!
Ha olyan ingatlant keres, amelyet teljes mértékben a saját ízlésére alakíthat, akkor érdemes megismernie ezt a lehetőséget. Dunaújváros csendes, zöldövezeti részén kínálok megvételre egy első emeleti, kétszobás téglalakást, amely jelenleg egybenyíló szobákkal rendelkezik, de adottságainak köszönhetően könnyedén átalakítható egy modern, amerikai konyhás nappali és két külön nyíló hálószobás otthonná.
A lakás felújítandó állapotú, ugyanakkor néhány fontos korszerűsítés már megtörtént. A szobákban műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, a konyhában még az eredeti fa ablak található. A nappali és a hálószoba faparkettával burkolt, míg a többi helyiség PVC burkolatot kapott. A konyhából praktikus kamra nyílik, amely plusz tárolási lehetőséget biztosít. Az ingatlanhoz saját pincerekesz is tartozik.
Műszaki szempontból is kedvező, hogy a 90-es években a villanyvezetékek cseréje megtörtént, valamint a kémény bélelése is elkészült.
A lakás hagyatéki eljárás alatt áll, amely várhatóan 3–4 hónapon belül lezárul. Addig a vevő biztonságát szem előtt tartva foglalóval előszerződés köthető. Az ingatlan tehermentes, hitel nem terheli.
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: a közelben iskola, óvoda, kis Tesco és buszmegálló is megtalálható, így a mindennapi ügyintézés és közlekedés kényelmesen megoldható. A lépcsőház rendezett, a lakóközösség csendes és barátságos.
A közös költség havi 14.650 Ft, amely a vízdíjat is tartalmazza.
A vásárlás teljes folyamatában díjmentes hitelközvetítéssel és kedvezményes ügyvédi díjjal segítjük ügyfeleinket.
Ha felkeltette érdeklődését ez a jó adottságokkal rendelkező lakás, várom megtisztelő hívását, szívesen megmutatom személyesen is!
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 25.
2 szobás téglalakások ára Dunaújvárosban
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Dunaújváros, Vörösmarty Mihály utca, 1. emelet