Avico Greentop

Eladó téglalakás
Dunaújváros, Bocskai István utca, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
31 500 000 Ft31.5 M Ft 684 783 Ft/m2
1 + 1 szoba
46 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot:
Fűtés: Távfűtés, Gázkazán
Kilátás: Utcai
Parkolás: Utcán
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+363050416
Fekete Edit
Otthon Ingatlan- és Hiteliroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Dunaújváros, Bocskai utcában, 1,5 szobás téglalakás eladó!

A lakás a társasház 1. emeletén helyezkedik el, 46 nm-es, erkélyes. A lakásban cserélték a nyílászárókat, a villanyvezetékeket, a vízcsövek is rézre lettek cserélve, fűtése szabályzóval és mérővel felszerelt új lapradiátorok. Új tulajdonosára a szobák burkolatának a cseréje vár csak!

Nagy fürdőszobájában Junkers vízmelegítő gondoskodik a meleg vízről. Rendezett lépcsőház, tiszta környezet. Tehermentes, azonnal költözhető ingatlan!

További kérdés és megtekintés miatt hívjon bizalommal!

+36 30 504-1606

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 11. Utoljára módosítva: 2026. 03. 27.

2 szobás téglalakások ára Dunaújvárosban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaújváros m² ár
685 e Ft
645 e Ft -6%
Ennek az ára
Dunaújváros átlagár
31.5 M Ft m Ft
37.9 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaújváros, Bocskai István utca, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

44.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Bicske, Csákvári utca
Eladó téglalakás

Bicske

67.1 M Ft
4 szoba
72 m²
Dunaújváros, Krúdy Gyula sor
Eladó téglalakás

Dunaújváros

32.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

23 M Ft
1 szoba
41 m²
Ercsi
Eladó téglalakás

Ercsi

28 M Ft
3 szoba
127 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

169 M Ft
1 + 4 szoba
132 m²
Lepsény
Eladó téglalakás

Lepsény

34.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Enying, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Enying

29.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

26.99 M Ft
2 + 4 szoba
101 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

62.5 M Ft
5 szoba
122 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Velence
Eladó téglalakás

Velence

79 M Ft
4 szoba
93 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

32.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

51.45 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

61.95 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

101.905 M Ft
5 szoba
186 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

33.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Dunaújváros, Nagy Imre utca
Eladó téglalakás

Dunaújváros

38.9 M Ft