Oasis Residence

Eladó téglalakás
Dunakeszi, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
73 500 000 Ft73.5 M Ft 1 500 000 Ft/m2
2 szoba
49 m²
2. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szovák Ferenc László
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Dunakeszin, az Alagliget lakóparkban egy 49 m2-es, két szobás (de kisebb átalakítással 3 szobássá alakítható), nagy terasszal rendelkező, napfényben úszó, csendes, gyönyörű zöld mezőre- erdőre néző, szép állapotban lévő fiatalos lakás, 2006-ban épült, 12 lakásos, kiváló lakóközösséggel bíró társasházban, AUTÓBEÁLLÓVAL!!!Extrák: klíma, redőnyök, szúnyogháló minden nyitható ablakon. Igény esetén az ingatlanban található bútorok nagy része a vételár részét képezik.Irányár: 73,500.000 Ft, illetve a lakáshoz tartozó kocsibeálló kötelezően megvásárolandó további 3,500.000 Ft.-ért.Lakóparkon belül bölcsőde, óvoda, pár perc sétára iskola, orvosi rendelő, bevásárlási lehetőségek.Jelenleg bérbe van adva a lakás, a bérlő szívesen tovább bérelné.OSP hitelre alkalmas ingatlan!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

"Amennyiben a Duna House által hirdetett bármelyik ingatlan felkeltette az érdeklődését, további információra van szüksége, meg szeretné tekinteni, abban is állok rendelkezésére.
MIBEN SEGÍTÜNK MÉG ÖNNEK?
- Jogi háttér biztosításában,
- HITEL CENTRUM teljeskörű, bank semleges tanácsadásával és díjmentes hitel-ügyintézéssel, családtámogatási kedvezmények igénybevételének eligazodásában. FONTOS: NEMCSAK A NÁLUNK VÁSÁROLT INGATLANOK ESETÉBEN!
- Energetikai tanúsítvány beszerzésében."
Jöjjön el,nézze meg és tegyen egy ajánlatot !!!
Érd: Szovák Ferenc, Tel: 06/30 1845915, e-mail: szovak.ferenc@dh.hu

Referencia szám: LK011602

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1500 e Ft
1221 e Ft -23%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
73.5 M Ft m Ft
79.6 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

90 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

125 M Ft
4 szoba
87 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

36.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

84.9 M Ft
1 + 3 szoba
100 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

76 M Ft
2 szoba
53 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

64.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

76 M Ft
2 szoba
53 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

75.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

32.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Dunakeszi, Kiserdő utca
Eladó téglalakás

Dunakeszi

73 M Ft
3 szoba
63 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

115 M Ft
1 + 2 szoba
102 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft