City Pearl

Eladó téglalakás
Dunakeszi, Alag központ, Hunyadi János utca, földszint

68 900 000 Ft68.9 M Ft 1 325 000 Ft/m2
3 szoba
52 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 225
Duna House - Istenhegyi út
Duna House - Istenhegyi út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kertkapcsolatos tégla lakás külön melléképülettel egy panel áráért?!
Dunakeszi alagi részén eladó egy családi ház alsó szintje, élhető méretű telekkel és tágas melléképülettel.Az 1970-es években készült ház két, egymástól különálló lakást foglal magában, melynek földszinti lakása képezi a jelen ajánlat tárgyát.  A felső lakás külső lépcsőn keresztül közelíthető meg, középkorú párt alkotó lakói kedves és nyugodt emberek. Közös költség fizetési kötelezettség nincs.A lakótér nappali + két hálószobás elrendezésű, tágas/ ablakos konyhával és fürdőszobával, kamrával. A folyamatosan karbantartott állapotú főépület mögött melléképület található, mely korábbi tulajdonosainál lakásként funkcionált - jelen állapotában tárolónak/ edző-/ próbateremnek használható.Az épületek mögött remek fekvésű udvar található, ideális játszótérnek és veteményesnek.
A lakás az elmúlt években több felújítást is kapott, mely során megújult a(z) - elektromos hálózat- fürdő- burkolatok- nyílászárók- cirkó.
További előnye: azonnal birtokbavehető. 

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alag központ m² ár
Dunakeszi m² ár
1325 e Ft
935 e Ft -42%
1284 e Ft -3%
Ennek az ára
Alag központ átlagár
Dunakeszi átlagár
68.9 M Ft m Ft
65.5 m Ft -5%
86.5 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi, Alag központ, Hunyadi János utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

36.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

36.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

32.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

84.9 M Ft
1 + 3 szoba
100 m²
Dunakeszi, Kiserdő utca
Eladó téglalakás

Dunakeszi

73 M Ft
3 szoba
63 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

95 M Ft
3 szoba
82 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

89.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

64.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

75.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Dunakeszi