Astora Art House

Eladó téglalakás
Dunakeszi, földszint

+ 17 kép 1/20
93 000 000 Ft93 M Ft 1 430 769 Ft/m2
3 szoba
65 m²
földszint
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Cseriné Bakos Anikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Dunakeszi az agglomeráció központja, egy tüneményes kertváros Budapesttől mindössze 15km-re, így kényelmes távolságra, mégis a Főváros zajától távol.
Robbanásszerű fejlődésével, remek infrastruktúrájával és gyönyörű zöld környezetével az agglomeráció elit-jébe került az elmúlt években. Található itt országos jelentősségű Diáknegyed, hatalmas Katonadombi játszótér, uszodakomplexum, nívós általános iskolák és Gimnáziumok, ezen a vasútvonalon közlekednek az új beszerzésű emeletes vonatok, a közterek és parkok tiszták, rendezettek és virágbaborultak.
Itt a város legfiatalabb részén a Malomárok Lakóparkban került eladósorba egy egyedi hangulatvilágú, remek adottságú fiatal lakás.
A társasház melyben helyet kapott mindössze 2 emeletes, kis lakóközösségű, rendezett jogi helyzettel és barátságos lakóközösséggel, tiszta közös terekkel fogadja az ideérkezőt.
A lakás FÖLDSZINTEN helyezkedik el, SAJÁT KERTJE van, privát terasszal, kerti tárolóval.
Br. 65m2-én optimális elrendezés valósult meg:
Kényelmes előszoba, szeparált illemhely kézmosóval, tágas, napfényes nappali, modern konyha-étkezővel, kádas fürdőszoba, valamint 2 hálószoba alkotják a helyiséglistát.
A tér kellemes, világos, a kialakítás ideális minden korosztály számára. A konyhabútor teljesen gépesítet, modern stílusú megjelenését otthonossá lágyítják a nappali pasztell színei. Az enteriőr hangulatát az igényesen összeválogatott burkolatok, és egyedileg ide készült fa designelemek adják.
Hőszabályozását kondenzációs cirkókazán biztosítja, nyílászárói korszerű thermoüveges műanyagtokos egységek.
Fenntartási költsége rendkívül alacsony!

--- A LAKÁS MELLÉ VÁSÁROLHATÓ SAJÁT, ZÁRT GARÁZS (2DB!) 9M FT ÉRTÉKBEN----

Közelben MINDEN amire szükség lehet, játszótér, Duna-part, bicikliút, M2 lehajtó, buszmegálló, Tesco

Jöjjön el, tekintse meg, ha olyan lakást keres amivel nem kell már bíbelődni, ha fiatal, modern Otthonban képzeli a jövőjét, ha szeretne egy kis kertet ahova kiülhet kávézni, vagy bazsalikomot nevelni, de nem tudja feladni a Főváros közelségét!

-alaprajz feltöltése folyamatban-

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1431 e Ft
1282 e Ft -12%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
93 M Ft m Ft
88.5 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

125 M Ft
4 szoba
87 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

89.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

36.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

89.499 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Dunakeszi
Eladó téglalakás

Dunakeszi

75.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²

Falusi CSOK ingatlanok