Eladó téglalakás
Debrecen, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Felújított, 2 erkélyes lakás eladó az Egyetem közelében
Debrecen zöldövezeti, csendes részén eladó egy 2021-ben teljes körűen felújított és korszerűsített, 2. emeleti lakás, rendezett, tiszta társasházban.
Az ingatlan elosztása praktikus:
2 külön bejáratú, azonos méretű szoba, nagyméretű konyha nappalival, modern, zuhanyzós fürdőszoba, valamint 2 erkély tartozik hozzá. Az egyik erkély a konyhából, a másik a hálószobából közelíthető meg.
A felújítás során megújult a villamos hálózat, a fűtési rendszer, a burkolatok, a nyílászárók és a bejárati ajtó. A lakás 2025-ben új festést kapott.
Főbb jellemzők
* 2021-ben teljes körűen felújított lakás
* 2 külön nyíló szoba
* nappali-konyhás elrendezés
* modern, zuhanyzós fürdőszoba
* 2 erkély
* új biztonsági bejárati ajtó
* új csempe, járólap és laminált padló
* teljes villamoshálózat-felújítás
* új lakáselosztó és villamos szerelvények
* felújított fűtési rendszer
* új lapradiátorok
* Westen kombi kazán melegvíz-tárolóval
* hűtő-fűtő klíma a nappaliban
* új, hőszigetelt nyílászárók
* rendezett, tiszta társasház
* zöld, lakóparki környezet
* csendes, nyugodt övezet
* 2 autó számára ingyenes lakossági parkolási bérlet
* tehermentes
* 2026 augusztusától birtokba vehető
A vételár részét képezi a beépített konyhabútor, hűtőszekrény, mosógép, sütő, szárítógép, mosogatógép, mikrohullámú sütő, ágyak, szekrények, TV-készülék és párátlanító.
Az ingatlan elhelyezkedése miatt saját célra és befektetési célú vásárlásra is jó lehetőség lehet. Az egyetem gyalogosan is kényelmesen megközelíthető egy gyalogos átjárón keresztül, az Egyetem sugárút felől.
A lakásról videó is elérhető.
Irányár: 92,5 millió Ft
További információért és megtekintéssel kapcsolatban keress bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.
3 szobás téglalakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, 2. emelet