Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Debrecen, Belváros, Kossuth utca, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
87 500 000 Ft87.5 M Ft 1 250 000 Ft/m2
2 + 1 szoba
70 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 369
Holecz Krisztián
Home Key Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecenben, abszolút belvárosban, a Kossuth utcában eladó egy 70 m²-es, 2 + 1 félszobás, igényesen felújított nagypolgári lakás!

Az ingatlan jellemzői:

Az ingatlan Debrecen szívében, a város egyik legikonikusabb szecessziós épületében, a Kossuth utca és a Piac utca sarkán található.

- Négyemeletes liftes, zártfolyosós társasház 3. emelete.
- Napos, déli fekvésű, csendes, belső udvarra néző lakás, tágas, élhető terekkel.
- Nagy 3,7 méteres belmagasságának köszönhetően akár galériázható is.
- Helyiségei: konyha + étkező, nappali, 2 külön nyíló szoba, fürdőszoba, WC külön, kismosdóval ellátva.
- Az ingatlan 2023-ban teljeskörű esztétikai és műszaki felújításon esett át, mely során megújultak a víz- és villanyvezetékek, biztosítva a korszerű és megbízható működést.
- A felújítás során kiváló minőségű anyagokat és prémium márkákat használtak, mint például az AEG, Bosch, Wellis és Hansgrohe, ezáltal növelve az ingatlan értékét és komfortját.
- A szobák, a konyha és az étkező padlózata elegáns tömör tölgyfapadló, a fürdőszoba és a WC járólappal burkolt.
- Nagyméretű, műanyag nyílászárók redőnnyel ellátva.
- Beépített, gépesített konyha, gyönyörű, igényes fürdőszoba.
- Biztonsági bejárati ajtó + igényes belső nyílászárók.
- Fűtése: mért távfűtés radiátorokon keresztül.
- Rendkívül alacsony rezsiköltségű, körbefűtött ingatlan.
- Közös költség: 12 000 Ft/hó.
- A nyári komfortérzetről 2 darab nagyteljesítményű, inverteres klíma gondoskodik.
- A nagyobb hálószobában beépített gardróbszekrény található.
- A lépcsőház tiszta, rendezett, a lakóközösség kulturált.
- A társasház rendszeresen karbantartott és jelentős megtakarítással rendelkezik.
- Az ingatlanhoz lakásszinten saját tároló is tartozik, ezenkívül a földszinten közös tároló is rendelkezésre áll.
- Parkolás ingyenesen a belső udvarban megoldható!
- Az ingatlan per -, teher- és igénymentes!

A lakást kiváló közlekedés és infrastruktúra jellemzi. Abszolút belvárosi elhelyezkedése miatt minden intézmény és szolgáltatás gyalogosan kényelmesen elérhetők. Villamos és buszmegálló pár perc sétával elérhetők.
Az ingatlan közelében élelmiszerbolt, éttermek, kávézók, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár minden megtalálható. Piac utca, bevásárlóközpontok (Fórum), Csokonai Színház 3 – 5 perces sétányira.

Kiváló belvárosi lakás a karnyújtásnyira elhelyezkedő bevásárlási és szórakozási lehetőségek minden előnyével. Ideális választás saját célra azok számára, akik történelmi hangulatban, mégis modern komforttal szeretnének élni a város egyik legpatinásabb épületében. Elhelyezkedésének, beosztásának köszönhetően kitűnő befektetési lehetőség is! Iroda, irodák kialakítására is tökéletesen alkalmas ingatlan!

Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését és szeretné megtekinteni, kérem, keressen bizalommal, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Debrecen m² ár
1250 e Ft
1214 e Ft -3%
1302 e Ft 4%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Debrecen átlagár
87.5 M Ft m Ft
89.4 m Ft 2%
95.8 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros, Kossuth utca, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

97.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft