Metrodom

Eladó téglalakás
Debrecen, Péterfia, Bem tér, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
94 900 000 Ft94.9 M Ft 1 555 738 Ft/m2
3 szoba
61 m²
1. emelet
építés éve:2001

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Poráczki Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kevés olyan ingatlan kerül piacra Debrecen belvárosában, amely egyszerre kínál prémium elhelyezkedést, nyugodt környezetet és időtálló értéket.
A Bem téren – a belváros és a Nagyerdő találkozásánál – hosszú távon is az egyik legkeresettebb lokáció marad, ahol az eladó lakások valódi ritkaságnak számítanak.

Ez a 61 nm-es, 2 szoba + nappali-konyhás, erkélyes lakás kiváló választás befektetésre, kiadásra vagy akár értékmegőrző vásárlásra.

Ami igazán különlegessé teszi:
- 2001-ben épült, szigetelt társasház
- Kis lakóközösségű, mindössze 3 emeletes épület
- 1. emeleti elhelyezkedés – idősebb korosztály számára is ideális
- Gázcirkó fűtés
- Keleti tájolású, csendes lakás
- Az ablakok egy rendezett belső kertre néznek
- A villamos és a belváros közelsége ellenére a közlekedés zaja nem hallható
- Saját, 3 nm-es pince tartozik hozzá külön megjelölve a tulajdoni lapon
- Alacsony, mindössze 10.000 Ft közös költség

A lakás a felújított és jó állapot között van:
- a konyha frissen teljes felújítást kapott,
- az eredeti parketta szép, karbantartott állapotban van,
- a fürdőszoba korábban lett felújítva, de modern színvilágú
- műanyag nyílászárókra cserélték korábban az ablakokat

A társasház külső megszépítése hamarosan megvalósul, ami tovább növelheti az ingatlan értékét.

Egy ilyen lokáció nemcsak kényelmes életminőséget jelent, hanem stabil értékállóságot is. A belváros közelsége, a Nagyerdő pár perces elérhetősége és a csendes, kertre néző fekvés olyan kombináció, amely Debrecenben szinte alig található meg egyszerre.

Akár hosszú távú bérbeadásban az Egyetemek közelsége előny, vagy későbbi értéknövekedésben gondolkodik, ez az ingatlan kiemelkedő potenciált hordoz. Az ilyen adottságú lakások ritkán kerülnek piacra!

Ha valóban jó ár-érték arányú, prémium lokációjú és hosszú távon is értékálló befektetést keres Debrecen egyik legkeresettebb részén, ezt az ingatlant érdemes mielőbb megtekinteni!

Az ingatlanról teljes körű videó felvétel készült, a megtekintése érdekében weboldalunkon keresse a H517799 regisztrációs számon vagy keressen telefonon közvetlenül. Ez az ingatlan a "Felező csomag” megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán. Az ingatlan energetikai tanúsítványának elkészítése jelenleg folyamatban van.

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1556 e Ft
1330 e Ft -17%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
94.9 M Ft m Ft
95.9 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Péterfia, Bem tér, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba