River Life

Eladó téglalakás
Debrecen, 1. emelet

+ 1 kép 1/4
80 100 000 Ft80.1 M Ft 1 820 455 Ft/m2
2 szoba
44 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Takács-Sós Fanni
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern otthon, okos megoldásokkal - a belváros szívében!

Városi kényelem – okosotthonnal
Debrecen belvárosában kínálunk eladásra egy különleges, első emeleti, új építésű okoslakást.

LAKÁS ADATAI

Lakótér: 44 m2
Erkély: 9 m2
Tároló: 2,2 m2
Elosztás: nappali + 1 hálószoba
Fürdőszoba + külön mosdó

MŰSZAKI TARTALOM – PRÉMIUM SZINT

Monolit vasbeton szerkezet
3 rétegű, hő- és hangszigetelt nyílászárók

Prémium szaniterek és csaptelepek
Vinyl és gres burkolatok, jelenleg még több dizájn közül választhatóak

BIZTONSÁG ÉS TECHNOLÓGIA

Videós kaputelefon
Kártyás és kódos beléptetés
Riasztó előkészítés
Liftes épület (2 lift)

Ajánlom befektetésre és saját otthonnak is! További kérdés esetén hívjon bizalommal, szívesen válaszolok!
Projekt bemutatása

Debrecen központjában modern társasházban kínálunk magas műszaki tartalmú, új építésű, prémium minőségű, okos otthonokat!

Az eladási ár tartalmazza a lakás, a hozzá tartozó tároló, terasz és a kizárólagos használatú kertrész árát, a fizetendő ÁFÁ-t, valamint az adásvétellel kapcsolatos ügyvédi díjat.

Prémium műszaki tartalom:

Okosotthon vezérlés:
A SmartNode okosotthon rendszerrel a fűtés, hűtés és árnyékolás távolról is egyszerűen vezérelhető, energiatakarékos működéssel.
Személyre szabható hőkomfort:
Fan-coil rendszerrel szabályozható fűtés és hűtés, valamint egyenletes hőeloszlást biztositó padlófutés az egész lakásban.
Víz–víz hőszivattyú:
Talajszondás megoldás, amely megújuló energiával biztosítja a gazdaságos fűtést és hűtést.
Napelemes rendszer:
Napelemekkel támogatott energiaellátás a fenntartható működés és alacsonyabb költségek érdekében.
Motoros zsalúzia:
Okosotthon rendszerrel vezérelhető, automatizált árnyékolás a nagyobb komfort és az energiahatékony működés érdekében.
Riasztó előkészítés:
Előkészített rendszer a biztonságos, könnyen telepíthető riasztóhoz.
Videó kaputelefon:
Modern beléptető rendszer videós azonosítással a biztonság érdekében.
Személyfelvonók:
Két lift, köztük nagy teherbírású felvonó a kényelmes használatért.

Főbb jellemzők:

32 db lakás (nappali + 1 vagy 2 szoba)
5 emeletes, liftes épület (2 lift)
Zöldtető és modern homlokzat
1 vendéglátó egység + 6 iroda

Kényelem és elhelyezkedés:

Földszinti lakásokhoz privát kertkapcsolat
Kerékpártároló a telken belül
Parkolás közeli mélygarázsban
Belvárosi lokáció – minden karnyújtásnyira

Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is, ahol a modern technológia és a kiváló elhelyezkedés találkozik.

Érdeklődj most, és válaszd ki új otthonodat elsőként!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1820 e Ft
1288 e Ft -41%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
80.1 M Ft m Ft
68.1 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás