Astora Art House

Eladó téglalakás
Debrecen

+ 14 kép 1/17
110 000 000 Ft110 M Ft 1 447 368 Ft/m2
2 + 1 szoba
76 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 623
Figeczky Dániel
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ez nem csak egy lakás. Ez egy ritka lehetőség egy kis lakásszámú társasházban.

76 m² | 4 m² erkély | 2 szoba + 1 félszoba

Van az a pillanat, amikor belépsz valahová, és azonnal érzed: itt jó élni.
Ez a felújított, téglaépítésű lakás pontosan ilyen – otthonos, értékálló és minden szempontból élhető.

AMI IGAZÁN KÜLÖNLEGESSÉ TESZI:
felújított, igényes állapot
téglaépítésű, mindössze 6 lakásos társasház
utcára és kertre néző ablakok, kellemes benapozottság és jó térélmény
4 m²-es erkély
saját tároló
1 férőhelyes garázs, ami külön megvásárolható
cirkó fűtés és hűtő-fűtő klíma a maximális komfortért
alacsony, mindössze 10.000 Ft közös költség

INGATLAN ADATAI:
76 m²
2 szoba + 1 félszoba
1 fürdőszoba WC-vel
4 m² erkély
saját tároló
1 férőhelyes garázs
fűtés: cirkó
hűtő-fűtő klíma
felújított állapot
utcára és kertre néző ablakok
közös költség: 10.000 Ft
6 lakásos társasház

KÖZÖSSÉGI TEREK:
kényelmes, jól élhető lakótér
praktikusan berendezhető konyha-étkező kapcsolat
világos, otthonos helyiségek

PRIVÁT HELYISÉGEK:
2 kényelmes szoba
1 félszoba, ami tökéletes lehet dolgozónak, gyerekszobának vagy vendégszobának

FÜRDŐ / WC:
1 fürdőszoba, WC-vel egyben

EXTRÁK:
saját tároló
1 férőhelyes garázs
hűtő-fűtő klíma
kis lakásszámú társasház
felújított állapot

ÁLLAPOT:
felújított
költözhető, rendezett
hosszú távon is értékálló választás

Az a fajta otthon, ahol minden nap várod, hogy hazaérj.
Saját részre ideális annak, aki nyugodt, minőségi környezetet keres, befektetésként pedig a kis lakásszámú társasházi, felújított tégla lakások mindig keresettek.

Írj üzenetet vagy hívj, és nézd meg személyesen is!
Te beköltöznél egy ilyen hangulatos, felújított tégla lakásba?

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 04. 23.

3 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1447 e Ft
1330 e Ft -9%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
110 M Ft m Ft
95.9 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás