NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Debrecen, földszint

+ 5 kép 1/8
94 500 000 Ft94.5 M Ft 1 277 027 Ft/m2
4 szoba
74 m²
földszint
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 312
Kresznóczki Ágnes
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern Elegancia és Kertvárosi Nyugalom – Új Építésű Álomotthon a Hatvan utcai kertben

Debrecen egyik legnépszerűbb részén, a Hatvan utcai kertben kínáljuk megvételre ezt a prémium minőségű, földszinti lakást egy most épülő, exkluzív 5 lakásos társasházban.

A földszinti lakás paraméterei:
-Alapterület: 74 m² kényelem.
-Elrendezés: 3 szoba + amerikai konyhás nappali, külön fürdőszoba és külön WC.
-Kültér: Közel 9 m²-es, saját terasz a reggeli kávézáshoz.

Műszaki tartalom – Kompromisszumok nélkül:

Az építkezés már zajlik (átadás: 2027), a kivitelező több évtizedes tapasztalata pedig garancia a minőségre:
-Energiahatékonyság: Korszerű levegő-víz hőszivattyús rendszer és kiváló hőszigetelés.
-Nyílászárók: 3 rétegű, 6 légkamrás német minőségű ablakok.
-Kényelem: Elektromos vezérlésű alumínium redőnyök mindenhol.
-Saját stílus: A belső burkolatok (hideg- és melegburkolatok) saját ízlés szerint választhatóak!
-Szaniterek: Kizárólag minőségi termékek kerülnek beépítésre.

Lokáció és kényelem:

A Hatvan utcai kertség tökéletes egyensúlyt teremt a belváros közelsége és a nyugodt pihenés között. A tömegközlekedés kiváló, a közvetlen közelben pedig boltok, óvoda és iskola is található, így ideális választás családoknak is.

Extrák:
A lakáshoz saját tároló tartozik.
A gépjárműbeálló megvásárlása opcionális, így Ön döntheti el, tart-e rá igényt.

OTTHON START hitelre alkalmas!!

Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről! Egy több évtizedes múlttal rendelkező beruházó referenciái magukért beszélnek.

Érdeklődjön még ma, és nézzük meg együtt a terveket! 06 20 312 65 19 Kresznóczki Ágnes

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1277 e Ft
1177 e Ft -8%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
94.5 M Ft m Ft
111.5 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz