Avico Greentop

Eladó téglalakás
Debrecen, Dobozikert, Dienes János, 4. emelet

+ 2 kép 1/5
49 990 000 Ft49.99 M Ft 1 162 558 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
4. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 932
Miller Ingatlaniroda
Miller Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen közkedvelt, belvároshoz közeli részén, a Dienes János utcában kínálok megvételre egy 43 m²-es, 4. emeleti, erkélyes lakást rendezett társasházi környezetben. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: a belváros kényelmes sétatávolságra található, miközben a környék nyugodt, élhető és jól parkolható.

A lakás praktikus elosztású, két külön nyíló szobával rendelkezik, így ideális választás lehet pároknak, kisebb családnak vagy akár befektetési céllal kiadásra is. A kelet–nyugati tájolásnak köszönhetően egész nap világos, természetes fénnyel átszőtt terek jellemzik, ráadásul keresztben is könnyedén átszellőztethető, ami a nyári hónapokban különösen előnyös.

Az ingatlan 2022-ben teljes körű felújításon esett át, mely során megújultak a burkolatok, a nyílászárók és a belső terek, így az új tulajdonosnak már nem kell felújítással foglalkoznia. A gázkonvektoros fűtés költséghatékony fenntartást biztosít, a lakás rezsije kedvező. A fürdőszoba és a WC egy helyiségben található, esztétikus és jól kihasználható kialakítással.

Az erkély kellemes lehetőséget kínál reggeli kávézáshoz vagy esti kikapcsolódáshoz, míg a saját pincehelyiség további tárolási lehetőséget biztosít. A ház környezetében a parkolás díjmentesen megoldott.

Ez a lakás ideális választás mindazok számára, akik a belváros közelségét szeretnék élvezni, mégis csendes, otthonos környezetben képzelik el mindennapjaikat.

Amennyiben egy igényesen felújított, azonnal költözhető otthont keres kiváló lokációval, ez az ingatlan remek lehetőség. Megtekintéssel kapcsolatban várom megtisztelő megkeresését.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dobozikert m² ár
Debrecen m² ár
1163 e Ft
598 e Ft -94%
1122 e Ft -4%
Ennek az ára
Dobozikert átlagár
Debrecen átlagár
49.99 M Ft m Ft
30.7 m Ft -63%
160.1 m Ft 69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Dobozikert, Dienes János, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás