Oasis Residence

Eladó téglalakás
Debrecen, földszint

+ 3 kép 1/6
149 900 000 Ft149.9 M Ft 797 340 Ft/m2
4 szoba
188 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234112
Gorján-Gyalus Gabriella Erzsébet
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS OTTHONOK ELADÓK!

A Hatvan utcai kert csendes mellékutcájában, 3 sorházi lakás kerül értékesítésre.

126–130 m² hasznos alapterület
saját garázs és udvar

Műszaki tartalom:

A energiaosztály, alacsony rezsi
hőszivattyús padlófűtés + mennyezethűtés
Porotherm tégla falazat
grafitos homlokzati és padlószigetelés
3 rétegű hőszigetelt nyílászárók

Várható átadás: 2026. szeptember

Modern technológia, nyugodt környezet, kiváló lokáció!
Ideális választás családok számára!

További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
797 e Ft
1202 e Ft 34%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
149.9 M Ft m Ft
112.3 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló