Astora Art House

Eladó téglalakás
Debrecen, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 971 053 Ft/m2
1 szoba
38 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Soltész-Sulyok Csilla Kinga
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen belvárosában, a sétálóövezet közvetlen szomszédságában, a Bajcsy-Zsilinszky utcán eladó egy 38 m2-es, 2. emeleti, csendes udvarra néző, erkélyes stúdiólakás. Az ingatlan kiváló állapotú. A társasház 2024-ben épült, liftes, zárt lépcsőházzal.

* Déli fekvésű nappali-konyha
* a fürdőszobából nyílik a külön WC+kézmosó
* padlófűtés
* klíma
*elektromos redőny
*műanyag nyílászárók
* alacsony fenntartás
* 2,5 m2-es tároló kötelezően megvásárolandó ( + 3 M Ft)
* a teremgarázsban kocsibeálló opcionálisan vásárolható ( + 15 M Ft)

Az ingatlan Airbnb engedélyes, így befektetésnek is kiváló.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1971 e Ft
1439 e Ft -37%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
74.9 M Ft m Ft
56.5 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen