NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Debrecen, földszint

+ 16 kép 1/19
57 000 000 Ft57 M Ft 1 325 581 Ft/m2
2 szoba
43 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tréki-Simonyi Anett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ EGY TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, GYAKORLATILAG ÚJJÁÉPÍTETT FÖLDSZINTI LAKÁS!

Debrecenben kínálok megvételre egy olyan földszinti lakást, amelyben minden elem vadonatúj, a felújítás pedig a vezetékektől a burkolatokig mindent érintett.
A lakás még soha nem volt használatban, így az új tulajdonos valóban egy frissen elkészült otthonba költözhet.

Főbb jellemzők:

- Komplett gépészeti és villamos korszerűsítés

- Teljesen új elektromos hálózat, 32 amperre bővítve

- Új vízvezetékek és gépészeti rendszerek

- Új, igényes fürdőszoba

- Frissen burkolt helyiségek

- Új szaniterek és szerelvények, minden használatlan állapotban

- Modern, gépesített konyha

- Új konyhabútor

- Energiatakarékos, beépített gépek

Kényelmi megoldások:

- Klíma kiállások minden helyiségben

- TV- és internet-kiállások szobánként

- Vadonatúj konvektorok biztosítják a hatékony fűtést

A felújítás során nemcsak esztétikailag, hanem magas műszaki tartalommal készült el az ingatlan.
A lakás hosszú távon is karbantartásmentes, így kiváló választás mind saját részre, mind befektetésnek.

Költözés akár azonnal lehetséges!

Ügyfeleinket teljes körűen segítjük a vásárlás és eladás teljes folyamatában megbízható hiteltanácsadói és ügyvédi háttérrel.

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, hívjon bizalommal – akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1326 e Ft
1276 e Ft -4%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
57 M Ft m Ft
69.5 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz