Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Debrecen, földszint

+ 4 kép 1/7
138 000 000 Ft138 M Ft 1 604 651 Ft/m2
3 szoba
86 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 110 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 942
Tripsó Tibor
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó modern 2 szoba nappalis lakás, Debrecen közkedvelt Hatvan utcai kert városrészében!

Ez a kiváló elhelyezkedésű, kulcsrakész állapotú ingatlan minden igényt kielégít, amit egy új otthontól elvárhat. A 86 m²-es lakótérrel rendelkező, kétszintes épület földszintjén található lakás impozáns kialakítása és praktikusan megtervezett elrendezése biztosítja az ideális életteret.

A lakás jellemzői:
- 2 tágas szoba és 1 világos nappali, melyek maximális kényelmet biztosítanak
- Különálló fürdőszoba és WC a mindennapok kényelméért
- Modern amerikai konyha, ami tökéletes helyszíne a családi étkezéseknek
- Padlófűtés és külső hőszigetelés gondoskodik az energiatakarékosságról
- Gardrób szoba a praktikus tárolás érdekében

A 110 m²-es telek parkosított udvarral és kertrésszel rendelkezik, ahol a zöldövezet nyugodt hangulata garantált pihenést kínál. A terasz kiváló lehetőséget nyújt a szabadtéri kikapcsolódásra. Az elektromos garázskapuval felszerelt garázsban biztonságosan tárolhatók a gépjárművek, míg a kertvilágítás esténként varázslatos légkört teremt.

Az ingatlan elhelyezkedése verhetetlen: csendes utcában található, mégis közel a belvároshoz, így minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. Az alacsony fenntartási költségek és a jó közlekedés tovább növelik az otthon értékét.

Ne hagyja ki ezt az egyedi lehetőséget! Tekintse meg személyesen ezt a remek ingatlant, és válassza új otthonául Debrecen egyik legkeresettebb városrészében!

További információkért és megtekintésért keressen bizalommal!
TRIPSÓ TIBOR
+36 30 942 5373
Prémium ingatlanértékesítő
Városi Ingatlaniroda
Debrecen

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1605 e Ft
1302 e Ft -23%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
138 M Ft m Ft
95.8 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

97.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²