Oasis Residence

Eladó téglalakás
Debrecen, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
116 000 000 Ft116 M Ft 1 705 882 Ft/m2
3 szoba
68 m²
3. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 942
Tripsó Tibor
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 84 nm terasszal rendelkező, 2 szoba nappalis gardróbos Penthouses lakás!

Ha egy modern, kényelmes és energiatakarékos otthonra vágyik, ne keressen tovább! Eladóvá vált egy 68 m²-es, kulcsrakész állapotú ingatlan egy háromszintes épület zárószintjén, mely minden igényt kielégít.

A lakás főbb jellemzői:
- 2 tágas szoba, ahol a nyugodt pihenés garantált
- Világos nappali, amely az amerikai konyhával egy légtérben helyezkedik el, így ideális a családi együttlétekhez vagy baráti összejövetelekhez
- Modern fürdőszoba, amelyben a mindennapi tisztálkodás élménnyé válik
- Praktikus gardrób a rendszerezett tárolásért
- Padlófűtés hőszivattyúval, amely a hidegebb hónapokban is kellemes hőmérsékletet biztosít
- Külső hőszigetelés, amely segít az alacsony fenntartási költségek elérésében

A lakáshoz tartozik még egy hatalmas 84 nm-es terasz, ahol kávézhat, elfogyaszthatja a reggelit, ebédet, vacsorát, partikat szervezhet, vagy csak élvezheti a friss levegőt és a panorámát. Az ingatlan rendelkezik elektromos garázskapuval, és garázs lehetőségével, hogy járműve mindig biztonságban legyen.

Az elhelyezkedés kiváló: könnyű és gyors közlekedés a belváros felé, ahol minden fontos szolgáltatás, bevásárlási lehetőség és szórakozás elérhető.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Ez a lakás tökéletes választás mindazok számára, akik igényes, modern környezetben szeretnék élvezni a debreceni életet.

További információkért és megtekintésért keressen bizalommal!
TRIPSÓ TIBOR
+36 30 942 5373
Prémium ingatlanértékesítő
Városi Ingatlaniroda
Debrecen

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1706 e Ft
1302 e Ft -31%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
116 M Ft m Ft
95.8 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás