Oasis Residence

Eladó téglalakás
Debrecen, földszint

+ 7 kép 1/10
75 000 000 Ft75 M Ft 1 388 889 Ft/m2
2 szoba
54 m²
földszint
építés éve:1989

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nagyné Árnyas Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiváló Befektetés a BELVÁROSBAN!!

Debrecenben a Belvárosban, közel minden szórakozóhelyhez, éttermekhez és üzletekhez, értékesítésre kínálunk, egy földszinten elhelyezkedő, kettő darab apartmanra osztott, külön bejáratú 54 m2-es saját tulajdonú üzleti célú ingatlant!

Paraméterek:
- a Tulajdonos CSAK céggel együtt értékesíti az apartmanokat könyvelői egyeztetéssel
- az 54 m2-es helyiség áll egy irodának használt előszobából, kettő db külön nyíló és átjárható apartmanszobából
- az apartmanok a képeken látható bútorokkal és gépekkel vannak felszerelve
- konyha-étkező sarok, dupla franciaágy,tv, hűtő stb található a szobákban
- mindkét apartmanban fürdőszoba-wc
- klimatizáltak a szobák
- fűtésük távfűtés, illetve klímával is megoldható
- jelenleg is működnek, ezért előre egyeztetve tekinthetők meg
- az apartmanoknak 2 bejárata van, hátsó bejárat közvetlenül egy gépkocsiparkolóból közelíthető meg, egy közös előszobába érkezve nyílnak a szobák külön
- AJÁNLOM BEFEKTETÉSNEK, akár lakhatásra, hosszú távú bérbeadásra, átalakítva irodáknak stb.

A központi elhelyezkedés miatt, kiváló a közlekedés akár gyalogosan, tömegközlekedéssel a város bármely látványossága, üzletei, bevásárlóközpontja pár perc alatt elérhető!!

További információért kérem érdeklődjön telefonon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1389 e Ft
1122 e Ft -24%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
75 M Ft m Ft
160.1 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

117.277 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen