Oasis Residence

Eladó téglalakás
Debrecen, Belváros, Piac u, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
299 900 000 Ft299.9 M Ft 808 356 Ft/m2
8 + 2 szoba
371 m²
1. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 336
Gen-Pro ingatlan
Szűcs Andrea

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen Belvárosában, a
Piac utcán eladásra kínálunk egy 371 nm-es, 12 helyiségből álló frissen felújított
Első emeleti lakást !

Főbb jellemzői:

- Jelenleg irodának kialakított, de akár több lakás kialakítására is alkalmas,

-Kiváló befektetés!

-Több bejárattal rendelkezik, ( lépcsőházból és függőfolyosóról)
-Két nagy lakás lett összenyitva, 2 HRSZ-on van az ingatlan,
- 3 mosdó, zuhanyzóval,
-2 erkély (a Piac utcára néz)
-mért távfűtéses,
-10 db hűtő-fűtő klímával kiegészítve,
- Teljes víz, villanyvezetékek, burkolatok cserélve lettek,

-Vállalkozásra alkalmas!

Irány ár: 299,9 M ft

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 24. Utoljára módosítva: 2026. 04. 03.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros, Piac u, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás