Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Debrecen, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
80 000 000 Ft80 M Ft 1 481 481 Ft/m2
4 szoba
54 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Orbán Szófia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen szívében, egy már elkészült, liftes társasház 2. emeletén kínálunk eladásra egy belvárosi, belső kétszintes, azonnal költözhető lakást!

-Alapterület: bruttó 78 m²
-Lift a házban – 8 személyes, 630 kg teherbírással
-Keleti tájolás
-Az ingatlan belső két szintes, galériával!

Helyiségek – alsó szint:

-2 szoba

-amerikai konyhás nappali + étkező

-külön fürdőszoba

-külön WC

-előszoba

-erkély

Galéria (belmagasság: 2 méter):
2 külön helyiség – tökéletes szobának, dolgozónak, gardróbnak
Klímakiállás előkészítve!

Fűtés – hűtés:

-egyedileg mért házközponti fűtés

-3,5 kW-os inverteres hűtő-fűtő klíma

-padlófűtés

-levegő-levegő hőszivattyú rendszer

Kiváló műszaki tartalom:

-3 rétegű VEKA nyílászárók, Winkhaus vasalat

-Fakro tetőtéri ablakok – borovi fenyőből

-Homlokzati hőszigetelés: 15–20 cm

-Födémszigetelés: 30 cm

-Okosotthon megoldások

-Zárt udvar

Teremgarázs a földszinten – vásárlása nem kötelező!

Megbízható, ismert kivitelező által épített társasház!
Modern technológia, időtálló megoldások, kiváló elhelyezkedés – legyen szó saját otthonról vagy biztos befektetésről, ez az ingatlan tökéletes választás!

Érdeklődjön telefonon, örömmel segítek mindenben!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1481 e Ft
1177 e Ft -26%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
80 M Ft m Ft
111.5 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás