Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XXII. kerület, 3. emelet

70 900 000 Ft70.9 M Ft 1 266 071 Ft/m2
3 szoba
56 m²
3. emelet
építés éve:1972

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 992
Tálas-Kruchió Dorina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ NAPFÉNYES LAKÁS BUDAPEST XXII. KERÜLETÉBEN, NAGYTÉTÉNY CSENDES UTCÁJÁBAN!

Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, 56 m²-es, 3. emeleti ingatlant, amely ideális választás pároknak, családoknak vagy befektetőknek egyaránt.
A lakás egy rendezett, folyamatosan karbantartott, csúsztatott zsalus technológiával épült társasházban található.

Az Ingatlan főbb paraméterei:

Alapterület: 56 m²

Emelet: 3. emelet (a lapostető frissen felújítva)

Fekvés: Dél-nyugati tájolású, rendkívül világos és napfényes

Kilátás: Parkra néző, zöldövezeti

Állapot - Műszaki Extrák:

1 éve beszerelt hűtő-fűtő klíma

Műanyag nyílászárók új redőnyökkel és szúnyoghálókkal

Új, modern gázkonvektorok biztosítják a fűtést

A gázvezetékek a lakásban felújításra kerültek

Társasház: gondozott, rendezett lépcsőház, közös tároló áll rendelkezésre a lakók számára.

Környék és Infrastruktúra:
A lakás Nagytétény nagyon csendes, nyugodt részén helyezkedik el, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkezik. Pár perc sétával elérhető minden, ami a kényelmes élethez szükséges:

Busz- és vonatmegálló (gyors bejutás a belvárosba)

Boltok, gyógyszertár

Iskola, óvoda

Ideális Választás:
Ez a lakás tökéletes otthon azok számára, akik a csendes, zöldövezeti környezetet kedvelik, de a jó közlekedés és a szolgáltatások közelsége is fontos számukra.

Ne maradjon le erről a remek lehetőségről! Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a megadott telefonszámon a hét bármely napján, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre!
Érd: Tálas-Kruchió Dorina email: kruchio.dorina@dh.hu tel.: +36/20-992-4118

Referencia szám: LK079843-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1266 e Ft
1266 e Ft 0%
1706 e Ft 26%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
70.9 M Ft m Ft
94.2 m Ft 25%
131.3 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

54 M Ft
2 szoba
50 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
130 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
130 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

61.2 M Ft
1 szoba
27 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
130 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

56.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
125 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
128 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

54.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

54.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

39.9 M Ft
1 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
130 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
65 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
51 m²
XXII. kerület, Budatétény, Terv utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
3 szoba
60 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
IX. kerület