Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XXII. kerület

45 500 000 Ft45.5 M Ft 700 000 Ft/m2
2 szoba
65 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Közmű: Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kun Enikő Emese
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest 22. kerületének szívében, Budatétény csendes és barátságos környezetében kínálunk eladásra egy korábban tárolóból kialakított, részben elkészült szuterén lakás. A hirdetési ár a teljes befejezésre értendő. Számos lehetőséget rejt mindazok számára, akik megfizethető, saját otthont vagy befektetési célt keresnek.

Az ingatlan 65 négyzetméter alapterületű és két szobával rendelkezik, így ideális választás fiatal pároknak, első lakást keresőknek vagy akár befektetőknek.
A környék nyugodt és rendezett, barátságos utcákkal és zöldövezeti hangulattal, ami ideális hátteret biztosít a mindennapi élethez. A buszmegálló a közelben található, így a közlekedés biztosított. A lakás elhelyezkedése mellett a környék infrastruktúrája kiváló: bevásárlóközpont, sporttelep, uszoda, művelődési központ, éttermek és orvosi rendelő mind a közelben elérhetők, így a mindennapi szükségletek könnyen kielégíthetők.

A parkolás ingyenes és kényelmes, a környék pedig folyamatosan fejlődik. A lakás ideális lehet azoknak, akik szeretnének olcsón, de jól kihasználható, saját otthont létrehozni, miközben a közeli szolgáltatások és szabadidős lehetőségek könnyen elérhetők.

Ez egy kiváló lehetőség arra, hogy az új tulajdonos saját igényei szerint alakítsa ki az otthonát, legyen szó lakás célú használatról vagy akár kisebb bérbeadásról, befektetésről.
Az ingatlan készpénzben vásárolható meg.

Amennyiben kérdése van az ingatlannal vagy a vásárlási folyamattal kapcsolatban, bizalommal forduljon hozzám.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
700 e Ft
1210 e Ft 42%
1690 e Ft 59%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
45.5 M Ft m Ft
59.1 m Ft 23%
88.7 m Ft 49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

39.9 M Ft
1 szoba
56 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
130 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XXII. kerület, Budafok, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

60.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
128 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
45 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület