River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XXI. kerület, 2. emelet

49 900 000 Ft49.9 M Ft 1 663 333 Ft/m2
1 szoba
30 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 772
Takács Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ékszerdoboz Csepel szívében – Felújított, alacsony rezsivel, saját parkolóval!

Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, 30 m²-es, 2. emeleti tégla lakást Csepel egyik legkedveltebb, csendes zsákutcájában. Az ingatlan frissen festett állapotban, modern esztétikával várja új tulajdonosát – ide tényleg csak a bőröndjét kell hoznia!

A lakás főbb jellemzői:
Az ingatlan egy rendezett, lifttel felszerelt téglaépítésű társasház második emeletén található. A lakás belső terei világosak és praktikus elosztásúak.
Korszerűsítés: A lakás modern, kiváló hőszigetelésű műanyag nyílászárókkal felszerelt, ami a csendet és az alacsony fűtési költséget egyaránt garantálja.
Állapot: A falak frissen lettek festve, így tiszta, esztétikus környezet fogadja a belépőt.
Fűtés és rezsi: A fűtésről távhő gondoskodik, a villany egyedi mérés alapján fizetendő. Fenntartása rendkívül gazdaságos, ideális választás rezsitudatos vásárlóknak.

Extrák, amik kiemelik a többi lakás közül:
Saját tároló: A lakáshoz tartozik egy különálló, 4 m²-es saját tároló, így a tárolási gondok megoldva!
Zárt udvari beálló: A vételár részét képezi egy saját, zárt udvari gépkocsi-beálló, így az autója mindig biztonságban és közel lesz.
Elhelyezkedés: Egy csendes zsákutcában található az épület, így nincs átmenő forgalom, garantált a nyugodt pihenés.

Környék és közlekedés:
Minden karnyújtásnyira: boltok, piac, gyógyszertár és kiváló tömegközlekedési kapcsolatok (HÉV, buszhálózat). A belváros gyorsan elérhető, mégis zöldebb, nyugodtabb környezetben élhet.

Kinek ajánlom?

Tökéletes választás első lakást kereső fiataloknak, egyedülállóknak, vagy befektetőknek, hiszen az állapota és az extrái (parkoló, tároló, lift) miatt az albérleti piacon azonnal, prémium áron kiadható.

Irányár: 49.900.000 Ft

Ne maradjon le erről a remek lehetőségről! Hívjon bizalommal, és nézzük meg együtt!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Az Energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.

Referencia szám: CD77145-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1663 e Ft
1131 e Ft -47%
1723 e Ft 3%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
49.9 M Ft m Ft
31.5 m Ft -59%
59.3 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69 M Ft
3 szoba
85 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Berkenye sétány
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
62 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

96 M Ft
4 szoba
112 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

75 M Ft
3 szoba
70 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Thököly út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

201 M Ft
6 szoba
142 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

54.9 M Ft
4 szoba
130 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Zrínyi
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

47 M Ft
2 szoba
80 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület, Sashegy, Thallóczy Lajos utca