Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
94 800 000 Ft94.8 M Ft 752 381 Ft/m2
4 szoba
126 m²
1. emelet
építés éve:2002

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kusnyár Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy négylakásos társasház 1. emeleti, 126 m²-es (bruttó 156 m²) tégla lakása. A hatalmas belmagasságú, világos terek nappaliból, két hálóból, konyha-étkezőből és duplakomfortos vizesblokkból állnak.

Műszaki tartalom: Padlófűtés + radiátorok (gázkazán), klíma, saját padlástér. A biztonságról kamerarendszer, többzónás riasztó és két biztonsági ajtó gondoskodik. Parkolás belső udvarban vagy saját utcai helyen. Közös költség: 24.000 Ft/hó.

Környék: Piac, Pláza, HÉV és a Kis-Duna-part percek alatt elérhető. Vétel esetén a jelenleg bent működő szépségszalon és mérnöki iroda azonnal felszámolásra kerül. CSOK- és hitelképes.

Keressen bizalommal a megtekintésért!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
752 e Ft
1171 e Ft 36%
1738 e Ft 57%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.8 M Ft m Ft
93.9 m Ft -1%
186.1 m Ft 49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

47 M Ft
2 szoba
80 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Zrínyi
Eladó téglalakás