Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
29 900 000 Ft29.9 M Ft 1 661 111 Ft/m2
1 szoba
18 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 531
Pető Mihály
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság!Kattints a szerkesztéshezan, saját kertrésszel.A lakás praktikus elrendezésű: egy szoba, konyha, fürdőszoba, gardrób és előszoba található benne, így kis alapterülete ellenére kényelmes és jól használható otthont biztosít. Ideális választás lehet fiataloknak, egyedülállóknak vagy akár idősebbek számára is.A fűtés gázkonvektorral történik, így a rezsiköltség alacsonyan tartható. A lakáshoz tartozik egy külön kerti tárolóhelyiség is.A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben több tömegközlekedési lehetőség elérhető, a metró körülbelül 15 perc alatt megközelíthető. Bevásárlási lehetőségek, orvosi rendelő és iskola is néhány perc távolságra található.Parkolás az utcán ingyenesen megoldható.Ha egy kis rezsijű, jó elhelyezkedésű lakást keres Budapesten, ez az ingatlan remek lehetőség lehet.
Érd: Pető Mihály, tel: +36/20 531 8440, e-mail: peto.mihaly@dh.hu

Referencia szám: LK034306

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1661 e Ft
1130 e Ft -47%
1723 e Ft 4%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
29.9 M Ft m Ft
38.3 m Ft 22%
59.3 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

82 M Ft
2 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

99 M Ft
3 szoba
100 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
659 m²
452 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

34.9 M Ft
3 szoba
26 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

148 M Ft