Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
ELSŐ EMELETI LAKÁS ERKÉLLYEL !
Budapest 20. kerületében a Pesterzsébeti részén eladó egy 4 szintes, tégla építésű társasházban egy 1. emeleti jó állapotú lakás. Nettó hasznos területe 55 m2 + 5 m2-es erkély tartozik hozzá, amely hangulatos és csendes parkra néz rá.
Elosztását tekintve: -rendezett, zárt, tágas lépcsőtérből felérve a- jó méretű és világos konyha-étkező helyiség, szép állapotú és jó minőségű konyhabútorra- előszobából nyíló külön kamra és tároló helyiség- kádas fürdőszoba melléklelkiséggel, megközelíthető a hálószobából is - 22 m2-es DNY-i fekvésű nappali erkélykapcsolattal- lakáshoz tartozik a földszinten egy kisebb tároló helyiség is
Műszaki adatok: - lakás fűtése gázkonvektorral, gázára a konyhában található beépített szekrénybe- ablakok műanyag kivitelűek 2 rétegű thermo üvegezéssel, kivéve a nappali nyílászáróit - redőnnyel felszerelt ablakok- meleg vizet pár éves villanybojler szolgálja- az épület tégla építésű, szigetelve még nincsen, lépcsőházban ablakok kicserélve műanyagra és a ház bejárati ajtaja is modern kivitelűre lett cserélve.
Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek, tömegközlekedés perceken belül elérhetőek. Jó döntés fiataloknak, időseknek, befektetőknek egyaránt.Az ingatlan 1/1 tulajdonú, tehermentes, azonnal költözhető.További információkért hívjon bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XX. kerület, 1. emelet