City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
94 500 000 Ft94.5 M Ft 1 369 565 Ft/m2
3 szoba
69 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 454
Orosz Ágnes
Otthon Centrum Gilice tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Otthon, ami veletek együtt épül tovább.

ITT KEZDŐDHET A KÖZÖS ÉLETETEK

Bókaytelep nyugodt, zöld részén eladó egy 75 nm-es, 3 szobás, déli fekvésű, világos lakás.

A tágas nappali a közös esték helye lehet, a két külön nyíló szoba pedig jól alakítható – háló, dolgozó vagy akár később gyerekszoba. Olyan elrendezés, ami veletek együtt tud „nőni”.

A lakás újszerű állapotú, így nem felújítással kell kezdenetek – egyszerűen csak beköltöztök és berendezitek a saját ízlésetek szerint.

Saját beálló tartozik hozzá (elektromos töltéssel), klíma és gáz cirkó biztosítja a kényelmet, a fenntartás pedig ésszerű keretek között marad.

A környék csendes és élhető, mégis minden közel van – boltok, kávézók, közlekedés.

Ha egy olyan lakást kerestek, ahol tényleg el lehet kezdeni a közös életet, ezt érdemes megnézni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1370 e Ft
1225 e Ft -12%
1706 e Ft 20%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.5 M Ft m Ft
84.3 m Ft -12%
131.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

102.9 M Ft
2 szoba
45 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

131.9 M Ft
4 szoba
162 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

132 M Ft
5 szoba
150 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

137 M Ft
3 szoba
71 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

35 M Ft
1 szoba
50 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

107 M Ft
3 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

136 M Ft
6 szoba
179 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
106 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XVIII. kerület