Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
71 200 000 Ft71.2 M Ft 1 514 894 Ft/m2
2 szoba
47 m²
3. emelet
építés éve:2003

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 399
Czafit Péter
OTPIP I. kerület Zsolt utcai iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest 18. kerületének kiváló elhelyezkedésű, keresett környékén a Thököly Házban eladó egy 2001-ben épült, kulturált, 3 emeleti 2 szobás társasházi lakás.
A rendezett, csendes lakóközösséggel rendelkező épület ideális környezetet biztosít mind családosok, mind befektetők számára.
Zárt kertben saját parkoló és saját tároló tartozik a vételárba.
A lakás világos, jó elosztású, kellemes otthonérzetet nyújt már az első belépéskor. A környék infrastruktúrája kiváló: üzletek, iskola, óvoda, egészségügyi ellátás, valamint tömegközlekedési megállók pár perces sétával elérhetők.
Remek választás saját részre, de befektetésnek is ideális, könnyen kiadható elhelyezkedésének köszönhetően.
Amennyiben egy igényes, jó adottságú lakást keres Budapest egyik kedvelt városrészében, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!

Referencia szám: M319086

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1515 e Ft
1351 e Ft -12%
1675 e Ft 10%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
71.2 M Ft m Ft
67.3 m Ft -6%
88.4 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület, Erzsébettelep
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

86.9 M Ft
2 szoba
85 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
87 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

0.21 M Ft
2 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94 M Ft
2 szoba
54 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

131.9 M Ft
4 szoba
162 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Újépítésű, prémium ikerház saját kerttel és garázzsal Bókaytelep legjobb részén
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

193.2 M Ft
4 szoba
0 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

78 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás