River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, Tömő utca, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
86 900 000 Ft86.9 M Ft 1 889 130 Ft/m2
2 szoba
46 m²
3. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 551
Wondrák Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Találja meg az Önnek legmegfelelőbb otthont: fedezze fel a lakópark további lakásait hirdetéseink között.

A Corvin Harmony egy kis léptékű, mindössze 17 lakást magában foglaló, új építésű társasház, amely a Corvin Sétány közvetlen közelében helyezkedik el. A projekt modern megjelenésű, hosszú távon is értékálló, magas színvonalú lakásokat kínál azok számára, akik igényes városi környezetre vágynak. A várhatóan 2027 őszén elkészülő fejlesztés a környék egyik kiemelkedő beruházása, ahol a minőség, a fenntartható megoldások és az átgondolt építészeti koncepció egységet alkotnak. A parkra nyíló kilátás különleges hangulatot biztosít az itt élőknek.

Az épület korszerű hőszivattyús rendszerrel biztosítja a fűtést és hűtést, amely energiatakarékos működést és alacsony fenntartási költségeket eredményez. A modern gépészet, a liftes kialakítás, valamint a praktikusan megtervezett belső terek mind a kényelmet szolgálják. A lakók számára egy gondosan kialakított belső kert is rendelkezésre áll, amely nyugodt, zöld környezetet kínál a városi élet közepén.

A kínálat különböző elrendezésű lakásokat foglal magában: nappali + 1 szobás, nappali + 2 szobás otthonok, valamint egy exkluzív penthouse lakás is megtalálható. A nagy üvegfelületek, a prémium minőségű anyagok és az átgondolt alaprajzok mind a magas életszínvonalat tükrözik. A parkolás rugalmasan megoldható: gépkocsibeálló külön vásárolható, de nem kötelező, így mindenki saját igényei szerint dönthet.

A Corvin Harmony nemcsak otthonként ideális választás, hanem befektetésként is vonzó lehet. Kiváló elhelyezkedése, igényes kivitelezése és a folyamatosan fejlődő Corvin negyed garantálja a hosszú távú értékállóságot és a könnyű bérbeadhatóságot. Ez a projekt azoknak szól, akik modern, prémium környezetben keresnek új otthont vagy megbízható befektetési lehetőséget.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1889 e Ft
1354 e Ft -39%
1690 e Ft -12%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
86.9 M Ft m Ft
67.7 m Ft -28%
88.7 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, Tömő utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület