Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
71 200 000 Ft71.2 M Ft 1 618 182 Ft/m2
2 szoba
44 m²
3. emelet
építés éve:2013

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Balázs Csilla
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén.Eladó a 18. kerületben Lónyay-telep frekventált részén egy hangulatos, lakópark jellegű épületben található 3. emeleti, amerikai konyhás, 44 m²-lakás, saját tárolóval és gépkocsi-beállóval.A gépkocsi beállóhely és a tároló a vételár részét képezi.Épület:A 2013-ban épült zárt lakópark jellegű épület.Az épület és a lépcsőház is igényesen karbantartott.Körbekerített a lakóházak és a felszíni parkolóhelyek biztonságos, zárt kapun keresztül közelíthetőek meg.Lakás:Az ingatlan előtérből, világos amerikai konyhás nappaliból és egy külön bejáratú szobából áll. A fürdőszoba és a WC egy helyiségben található. A lakás jó állapotú, igényesen berendezett, az egyedi építésű konyhabútor a vételár részét képezi.Finanszírozás:A lakás tehermentes, banki hitellel is megvásárolható, melyben cégünk teljes körű támogatást tud nyújtani.Műszaki:A fűtés gáz cirkóval megoldott a készüléket minden évben karbantartották.Környék, közlekedés:A környék csendes, nyugodt, kertvárosi jellegű. A tömegközlekedés kedvező 182, 184, 182A buszmegállók könnyed sétával elérhetőek.Közelben bevásárlási lehetőség, szolgáltató egységek, sportközpont, iskola, óvoda és orvosi rendelő is található.Amennyiben egy modern, biztonságos és kényelmes otthont keres a 18. kerület egyik legkedveltebb részén, ezt az ingatlant érdemes mielőbb megtekintenie.Várom hívását!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal.Eladás és vétel teljeskörű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés,megbízható ügyvédi háttér biztosítással. Hitel és CSOK ügyintézés a leggyorsabban, a legjobb feltételekkel.Személyre szabott ingyenes pénzügyi tanácsadás biztosításokkal és befektetésekkel kapcsolatban.Vevőink számára a szolgáltatásunk díjmentes. 06-70-393-4993

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1618 e Ft
1340 e Ft -21%
1664 e Ft 3%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
71.2 M Ft m Ft
67.3 m Ft -6%
88.4 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XVIII. kerület, Erzsébettelep
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

0.21 M Ft
2 szoba
40 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
87 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület