Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
71 200 000 Ft71.2 M Ft 1 618 182 Ft/m2
2 szoba
44 m²
3. emelet
építés éve:2013

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takácsné Domján Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén.

Eladó a 18. kerületben Lónyay-telep frekventált részén egy hangulatos, lakópark jellegű épületben található 3. emeleti, amerikai konyhás, 44 m²-lakás, saját tárolóval és gépkocsi-beállóval.
A gépkocsi beállóhely és a tároló a vételár részét képezi.

Épület:
A 2013-ban épült zárt lakópark jellegű épület.
Az épület és a lépcsőház is igényesen karbantartott.
Körbekerített a lakóházak és a felszíni parkolóhelyek biztonságos, zárt kapun keresztül közelíthetőek meg.

Lakás:
Az ingatlan előtérből, világos amerikai konyhás nappaliból és egy külön bejáratú szobából áll. A fürdőszoba és a WC egy helyiségben található.
A lakás jó állapotú, igényesen berendezett, az egyedi építésű konyhabútor a vételár részét képezi.

Finanszírozás:
A lakás tehermentes, banki hitellel is megvásárolható, melyben cégünk teljes körű támogatást tud nyújtani.

Műszaki:
A fűtés gáz cirkóval megoldott a készüléket minden évben karbantartották.

Környék, közlekedés:
A környék csendes, nyugodt, kertvárosi jellegű. A tömegközlekedés kedvező 182, 184, 182A buszmegállók könnyed sétával elérhetőek.
Közelben bevásárlási lehetőség, szolgáltató egységek, sportközpont, iskola, óvoda és orvosi rendelő is található.

Amennyiben egy modern, biztonságos és kényelmes otthont keres a 18. kerület egyik legkedveltebb részén, ezt az ingatlant érdemes mielőbb megtekintenie.
Várom hívását!
Hitellel vásárlás esetén bankfüggetlen és DÍJMENTES hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt.
Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánlom.

Referencia szám: LK083006

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1618 e Ft
1354 e Ft -19%
1690 e Ft 4%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
71.2 M Ft m Ft
67.7 m Ft -5%
88.7 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

0.21 M Ft
2 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület