Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, Miklóstelep, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Most KEDVEZŐ ÁRON eladó a 18. kerületben, Pestszentlőrinc központjában egy 68 m2-es, nappali + 2 hálós penthouse jellegű lakás 77 m2-es panorámás terasszal!
Rendkívül jó, frekventált helyen, csendes, zöldfákkal teli utcában található ez a ház. Van belső saját kertje szökőkúttal, illetve portaszolgálata. Lakói igényesek, kulturáltak. A házban van lift, melyhez két bejárati kapun keresztül tudunk eljutni. A négyszintes épület legfelső emeletén van a lakás, három oldalán körbejárható nagy terasszal.
A lakás belső kialakítása nagyon kedvező és praktikus a tágas amerikai konyhás, étkezős nappalival, 2 külön nyíló szobával, egy fürdő-WC-vel és egy külön WC-vel, ami jelenleg mosókonyhaként szolgál. A lakáshoz tartozik egy saját, a lakást teljesen körülölelő, hatalmas terasz, mely plusz exkluzivitást ad az amúgy is rendkívül elegáns lakásnak!
Cirkófűtés biztosítja a meleget, mely termosztáttal szabályozható. Ezen kívül a fürdőben törölközőszárító, illetve a nyári melegben, vagy a téli hidegben a légkondi segíti a megfelelő hőmérséklet kialakítását.
Vizes helyiségek, az előszoba járólappal burkoltak, míg a szobák laminált padlóval.
A nappali körbe ablakos, ezért kifejezetten világos és innen juthatunk ki a 77 m2-es, három oldalon körbejárható teraszra. Alkalmas lehet családi, baráti összejövetelek, beszélgetések, játékok helyszínének, vagy akár csak egy reggeli kávé elfogyasztásának, ahonnan pompás, szinte körpanoráma tárul elénk. Méretéből adódóan egy jakuzzi is elfér rajta.
Ár: 109.990.000 Ft
Környezet:
Pestszentlőrinc központi részén, egy zsákutcában található az ingatlan, kiváló infrastruktúra jellemzi. Ennek köszönhetően közelben több óvoda, iskola, bevásárlási lehetőség, rendelő, gyógyszertár, posta, és egyéb szolgáltató egység található, kényelmesen megközelíthető. Közelében találjuk többek között a Lőrinci piacot, a SZAC sportpályát, bevásárlóközpontokat és minden egyéb igényt kielégítő szolgáltató egységeket is.
Közlekedés:
A lakás az Üllői út közelében található, így a 4-es út és az M5 autóút is könnyen megközelíthető
Busz: 36-os, 93-as, 93A, 182-es, 182A, 183-as, 184-es, 193E, 198-as, 217-es, 236-os, 236A, 282E, 284E, 950-es, 950A, 980-as, 577-es
Villamos: 50-es, 50*
Közelben:
Vonat: S50, Sz
Műszaki:
- Fűtés:
- cirkófűtés (gázkazán – évente tisztítva)
- fürdőszobában törölközőszárító
- Samsung inverteres hűtő-, fűtő klíma – évente tisztítva
- Burkolatok:
- vizes helyiségek, előszoba: járólap
- szobák: laminált parketta
- a háló ablakai redőnyözöttek, a többi ablkon sötétítő található
- 77m2 saját erkély (tul.lapon rögzített)
- megfelelő ajánlat esetén 2,5M Ft ellenében a lakás mellé tároló is vásárolható
- igény esetén teremgarázshely bérelhető
AJÁNLOM:
- CSALÁDOK számára, hiszen a kiváló környezetben lévő lakás minden igényt kielégít, amire a családnak szüksége lehet
- BEFEKTETŐK figyelmébe, mivel elhelyezkedésének köszönhetően, illetve méreténél fogva jó lehetőség kiadásra is!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal! Hívjon most, és tekintse meg akár még ma!
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVIII. kerület, Miklóstelep, 4. emelet