City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XVII. kerület, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
112 900 000 Ft112.9 M Ft 1 612 857 Ft/m2
3 + 1 szoba
70 m²
3. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 504
Tecnocasa - Tec 17 Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XVII. KERÜLETBEN: RÁKOSKERESZTÚRON, KASZÁLÓ UTCÁBAN, ELADÓ EGY ÚJSZERŰ ÁLLAPOTÚ, VILÁGOS, 70 M²-ES, III EMELETI TÉGLA LAKÁS, 2 DARAB 12 M²-ES ERKÉLLYEL, LIFTES, SZIGETELT HÁZBAN.

A LAKÁS JELLEMZŐI:

A lakás frissen lett festve.

A nyílászárók 3 rétegű műanyagok, műanyag redőnnyel ellátva.

A lakásban hőszivattyús rendszer lett kialakítva, a szobákban távolról is állítható mennyezeti hűtés-fűtés, a vizes helyiségekben pedig padlófűtés található.

A födém hang és hő szigetelt.

A ház 15 cm vastag grafitos dryvit szigeteléssel lett ellátva.

ELRENDEZÉS:

Amerikai konyhás nappali + étkező, 2+1 fél szoba, kádas fürdőszoba + wc, külön wc, közlekedő, előszoba, 2 darab 12 nm-es erkély.

A KÖRNYÉK ÉS A KÖZLEKEDÉS:

Közelben, pár perc sétára található bevásárlási lehetőség, piac, gyógyszertár, bankok, bölcsőde, óvoda, iskola, játszótér, uszoda, valamint az összes, a XVII. kerület központját érintő buszjárat megtalálható.

FINANSZÍROZÁS:

Az ingatlan banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

IRÁNYÁR: 112,9 M Ft.

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1613 e Ft
1139 e Ft -42%
1757 e Ft 8%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
112.9 M Ft m Ft
106.2 m Ft -6%
183.6 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

95 M Ft
4 szoba
127 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

95 M Ft
4 szoba
127 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

94.5 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület