Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
167 000 000 Ft167 M Ft 1 653 465 Ft/m2
3 szoba
101 m²
2. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 393
Duna House Szentendre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

101 m² es modern, prémium minőségű LAKÁS
- tágas, 55 m²-es nappali+étkező+konyha egy légtérben
- 2 db 12 m²-es szoba (igény szerint 3. szoba kialakítható)
- fürdőszoba + külön WC
- kamra

TERASZ & WELLNESS
Összesen 58 m² terasz (52 m² +6 m²)
20 m² télikert (eltolható üvegfallal összenyitható a nappalival)
Jakuzzi

MŰSZAKI TARTALOM & KÖLTSÉGEK
Hőszivattyús mennyezeti hűtés
Padlófűtés
Prémium burkolatok, teljes gépészet
Közös költség: 26.000 Ft

PARKOLÁS & TÁROLÁS
1 db garázs + 1 db tároló kötelezően megvásárolandó: +8 M Ft
Igény esetén könnyen bérbe adható a házon belül

LOKÁCIÓ
XV. kerület csendes, nyugodt környezet
Jó közlekedés, kiváló infrastruktúra a közelben

Ha egy igazán különleges otthont keresel, amit ritkán találni a piacon, ez a lakás neked szól.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1653 e Ft
1292 e Ft -28%
1706 e Ft 3%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
167 M Ft m Ft
83.9 m Ft -99%
131.3 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

142.507 M Ft
4 szoba
92 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

54.99 M Ft
1 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

165 M Ft
0 m²
XXI. kerület, Erdősor, Szent László
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

56.8 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

432 M Ft
149 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

158.197 M Ft
4 szoba
92 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.561 M Ft
3 szoba
0 m²
III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

24.9 M Ft
57 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

101.22 M Ft
1 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

120 M Ft
3 szoba
110 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.887 M Ft
2 szoba
0 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

112.056 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.849 M Ft
2 szoba
0 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XV. kerület