Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 180 000 Ft/m2
2 szoba
55 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 554
Molnár Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

***Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban.***

Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospalota csendes, zöldövezeti részén, a Szilas parkban. Az ablakok parkra néznek, a környék nyugodt és rendezett.
A Pólus Center 1 perc sétára található, a parkolás a ház előtt ingyenes. A társasház szigetelt, jó lakóközösséggel.
A lakás kiváló lehetőség, hogy saját ízlésére alakítsa.
3%-s hitelre alkalmas.
Keressen bizalommal!
A hitelügyintézésben és az adásvétel teljes lebonyolításában is szívesen segítünk.

Referenciaszám: M324878

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1180 e Ft
898 e Ft -31%
1664 e Ft 29%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
165.2 m Ft 61%
88.4 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XV. kerület, Rákospalota, Kékszilva utca 2
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

104.889 M Ft
4 szoba
75 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

97.559 M Ft
3 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

140.631 M Ft
3 szoba
74 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

126.804 M Ft
3 szoba