NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, 2. emelet

+ 4 kép 1/7
64 000 000 Ft64 M Ft 1 488 372 Ft/m2
1 szoba
43 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 396
Hegedűs Marianna
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Rákospalotán, egy 43 nm-es, 1 szobás, jó állapotú, világos, franciaerkélyes téglalakás.

A Családi Ingatlan kínálatában lévő rákospalotai lakás, frekventált helyen, a Bocskai utcában, remek közlekedésnél, egy rendezett, négyemeletes, 2003-ban épült, liftes társasház 2. emeletén helyezkedik el.

A lakás jellemzői:
- jelenleg 1 szobás, de a konyha áthelyezésével egy amerikai konyhás nappali és egy hálószoba könnyedén kialakítható,
- remek elosztású, gardróbos, a konyhája világos, nagy ablakos, a fürdőszoba és a WC külön helyiségben található,
- a szoba burkolata laminált parketta, a többi helyiség járólapos,
- redőnnyel ellátott, hangszigetelt, műanyag nyílászárókkal és biztonsági bejárati ajtóval felszerelt,
- a rezsi alacsony, egyedi mérőórákkal felszerelt, fűtést gáz cirkó biztosítja, a közös költség: 13.500 Ft/hó, biztosított a rezsicsökkentés a fogyasztás alapján,
- a lépcsőház tiszta, a lakóközösség csendes, barátságos,
- parkolás a ház előtti parkolóban lehetséges, valamint a mélygarázsban parkolóhely bérelhető.

A környék infrastruktúrája és a közlekedés kiváló, minden a közelben.
- buszmegálló, ahonnan Újpest központ 5 perc alatt megközelíthető, Rákospalota-Újpest vasútállomás 6-7 percre, onnan a Nyugati pályaudvar 10 perc,
- iskola, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő, bevásárlási lehetőség (Aldi, Penny, SPAR és kisboltok)

Ha az ingatlan vásárlásához CSOK-ra vagy Otthon Start hitelre van szüksége, hiteltanácsadónk ingyenesen segít Önnek megtalálni a piacon található konstrukciók közül a legoptimálisabb lehetőséget.
Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1488 e Ft
1346 e Ft -11%
1707 e Ft 13%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
64 M Ft m Ft
47.1 m Ft -36%
59.6 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

122.826 M Ft
3 szoba
65 m²
XV. kerület, Újpalota, Zsókavár utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
73 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

126.804 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

79.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40.5 M Ft
1 szoba
29 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

369 M Ft
12 szoba
600 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

209 M Ft
10 szoba
420 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

111.034 M Ft
3 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

124.413 M Ft
4 szoba
92 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

112.056 M Ft
3 szoba
76 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
8 szoba
383 m²